CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Babski Targ Konińskich Mam
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Babski Targ Konińskich Mam

Babski Targ Konińskich Mam organizowany przez KoninDzieciom.pl w ramach obchodów Konin Miasto Kobiet ma być sympatycznym i twórczym spotkaniem oraz imprezą o charakterze integracyjnym i rozrywkowym, która będzie fantastyczną okazją do wspólnej zabawy rodzinnej oraz okazją do wymiany doświadczeń, kupna i sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, naturalnych wyrobów i kosmetyków.

Jako mamy doskonale wiemy, jak wiele w naszych domach zalega tzw. "przydasi" i rzeczy "wielce niezbędnych", które tylko czekają na odpowiednią okazję, aby znaleźć sobie nowego (równie wiernego) właściciela. Wiemy, że w naszych szafach, komodach, garderobach, schowkach, pawlaczach, garażach i piwnicach zalegają buty, ciuchy, "duperele" - nasze, naszych mężów, naszych dzieci - rzeczy o których istnieniu niekiedy nawet nie przypuszczamy i które przekładamy z kąta w kąt, mówiąc sobie pod nosem "kiedyś zrobię z tym porządek" i "poczekam na wiosenne porządki".
Zatem, w oczekiwaniu wiosny i poszukiwaniu stosownych okoliczności - my postanowiłyśmy tę okazję stworzyć sobie i zaprzyjaźnionym mamom - powiedziałyśmy: 

Organizujemy Babski Targ, na którym te "przydasie" będziemy mogły rodzinne wystawić - sprzedać, kupić lub zamienić.

A że, słowo się rzekło, to trzeba było zakasać rękawy i rozpocząć przygotowania to rodzinnego "wietrzenia szaf". Dzięki uprzejmości dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego Pani Małgorzacie Koziarskiej-Sip możemy Was zaprosić na Babski Targ Konińskich Mam do fantastycznego miejsca - przestrzeni konińskiej "Dwójki" (nie można było piękniej rozpocząć organizacji bo, kto tak, jak my, skończył tę szkołę, wie doskonale jak fantastyczny panuje w niej klimat). 
A jak my to sobie wyobrażamy? Tak, jak prowadzimy nasz portal KoninDzieciom.pl i tak, jak odbywały się nasze dotychczasowe wydarzenia i imprezy - RODZINNE, WESOŁO, GWARNIE. Stoiska ulokowane będą wokół forum na głównych hallu II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie - na forum będą odbywały się natomiast zabawy i animacje dla dzieci. W jednej przestrzeni i w wesołej atmosferze zabawy i rodzinnych plotek spotkają się rodziny z Konina oraz lokalni twórcy, przedsiębiorcy, artyści - osoby prywatne i niewielkie firmy z Konina i okolic będą mogły wyesponować swoją ofertę i okazyjnie sprzedać oferowane produkty: ubrania dla dzieci i dorosłych, drobne wyposażenie domu, biżuterię, dekoracje, a nawet wózki, łóżeczka, zabawki.

Grono Przyjaciół naszego portalu i współtwórców tego wydarzenia stale się poszerza... dołączają do nas nowi wystawcy, producenci, artyści i mamy z dziećmi, które pragną zaoferować innym mamom niepotrzebne ubranka i zabawki.

Chcecie się z nami tam pojawić? NIE ZWLEKAJCIE - ZAPISUJCIE SIĘ, wysyłając wiadomość na adres konindzieciom@gmail.com

A jeśli jesteście ciekawi, kto już z nami jest - zapraszamy do lektury... i śledzenia naszego wydarzenia na FACEBOOK'u (KLIKNIJ TUTAJ).

Projektowany Babski Targ Konińskich Mam będzie okazją spotkania zarówno osób prywatnych - Rodziców z Konina - jak i lokalnych firm. Witamy na pokładzie naszej wesołej ekipy Konin Dzieciom niezwykłą markę My Mania Eweliny Kantarowskiej, która podczas imprezy zaprezentuje swoją kolekcję. Sukienki My Mania to połączenie ponadczasowej klasyki z nowymi, odważnymi rozwiązaniami. W jej ofercie znajdują się sukienki okazjonalne, wieczorowe i ślubne. My Mania to także krótkie serie ubrań dla Mam i Córek, których znakiem rozpoznawczym są wygodne dzianinowe sukienki z printem wisienek.
Swój udział zgłaszają również twórcy, artyści i przedstawiciele lokalnych firm. Dziękujemy Pracowni Czarny Jamnik za deklarację uczestnictwa. Pracownia Czarny Jamnik to niezwykłe połączenie miłości do pięknych rzeczy z pasją tworzenia - z tej harmonii pasji i umiejętności artystycznych powstają małe dzieła sztuki. Jej pomysłodawczyni i właścicielka Paulina jest magistrem sztuki, dekoratorką wnętrz, ale przede wszystkim mamą! 
Witamy wśród naszych wystawców i partnerów Babskiego Targu Konińskich Mam w ramach Konin Miasto Kobiet markę uszytedladzieci.pl - Handmade With Love... Sami zobaczcie jakie cuda będziecie mogli zobaczyć i kupić na ich stoisku, wchodząc na stronę sklepu lub fanpage na Facebooku.
Sklep uszytedladzieci.pl powstał z miłości do dzieci i z pasji do szycia. Tam znajdziecie odzież dziecięcą oraz artykuły do pokoju dziecięcego wykonane RĘCZNIE, z dużą starannością i dbałością o każdy szczegół z dzianin pochodzących od Polskich producentów. My jesteśmy zachwycone! 
Jesteście ciekawi, jakie atrakcje czekają na Wasze dzieci podczas organizowanego w ramach Konin Miasto Kobiet wydarzenia Babski TARG Konińskich MAM? Z przyjemnością witamy Bricks 4 Kidz - Konin "na pokładzie" naszej zaprzyjaźnionej Ekipy Konin Dzieciom, która wspiera nas i naszą Fundacja Konin Dzieciom.
Wiemy już, że będzie pięknie i twórczo, bo to jest zespół niezwykłych edukatorów, którzy bawiąc, uczą. 

Dziękujemy, że jesteście z nami!
Wśród uczestników naszego Babskiego Targu są zarówno osoby prywatne - najczęściej mamy, które zaoferują innym mamom ubranka i zabawki dziecięce, jak i lokalni sprzedawcy odzieży dziecięcej - nowej i używanej. Jednym z nich jest Odzież Dziecięca LIWIA. Na jej stoisku znajdziecie ubranka dziecięce w różnych rozmiarach i fasonach.
Nie czekajcie - rejestrujcie się pod adresem konindzieciom@gmail.com - widzimy się 2 marca w II Liceum Ogólnokształcącym im K.K. Baczyńskiego w Koninie
KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od niemalże półtora roku zmagam się z nową „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
Masaż balijski  – dla zdrowego i zrelaksowanego ciała
Orientalny, egzotyczny, łączący wiele rożnych technik...
Hello, how are you?
Od 1 września 2017 roku zgodnie z Rozporządzeniem MEN, w...
Czy warto się przytulać?
O niezwykłym eksperymencie i potrzebie przytulania sł&oa...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ