CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Ach... co to był za rok!
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Ach... co to był za rok!

Upływający rok był dla naszej wesołej gromadki KoninDzieciom.pl najpiękniejszym rokiem 2019...

...innego... lepszego... piękniejszego...

...bardziej intensywnego roku 2019 wymarzyć sobie nie mogłyśmy...

Ten upływający rok zaowocował nowymi projektami, niezwykłymi spotkaniami, niepowtarzalnymi rozmowami z nietuzinkowymi Ludźmi. To Wy wypełniliście go wyzwaniami i to Wy pomogliście nam ziścić nawet najśmielsze życzenia.
Jeszcze nie tak dawno nawet nie przypuszczałyśmy, że... założymy Fundację Konin Dzieciom, uda nam się rozwijać i dalej tworzyć portal KoninDzieciom.pl, utrzymamy naszą spółkę (mówią, że tylko jaskółki... ale nam się jakoś całkiem dobrze to udaje), zrealizujemy kolejne projekty dedykowane Rodzinom, Dzieciom, Rodzicom z Konina i okolic, spotkamy się z Wami na imprezach organizowanych przez Miasto Konin i naszych Partnerów, a wreszcie my same zorganizujemy kilka imprez dla Was.

To był trudny rok - ze względu na jego dynamikę i próbę łączenia pracy zawodowej, rozwoju pasji i zainteresowań, szkoleń z rolami Mam, które są dla nas priorytetowe. To była trudna próba - kosztowała nas parę łez, ale i morze satysfakcji i radości! Nasze Dzieci wrosły w nasz Zespół i wzrastają razem z nami w otoczeniu Przyjaciół, Bliskich, Rodziny... Ekipy KoninDzieciom.pl

To był dobry rok - to był rok czynienia dobra i odkrywania tego, co w nas głęboko ukryte - potencjałów, zdolności, cierpliwości, powrotów, zaskoczeń, umiejętności wybaczania.

Dziękujemy Wam za ten rok. Dziękujemy za wszystkie jego barwy, wyzwania, oczekiwania, relacje, spełnione marzenia, wydarzenia. Dziękujemy, że dzięki Wam - nasi Czytelnicy, Przyjaciele, Partnerzy, Sponsorzy, nasza Rodzino - mogłyśmy kolejny rok tworzyć jedyne takie Centrum Informacji dla Rodziców z Konina i okolic...

najpiękniejszy portal KoninDzieciom.pl


W Nowym Roku życzymy sobie i Wam kolejnych Niezwykłych Spotkań z równie Niezwykłymi Ludźmi. Życzymy sobie i Wam jeszcze większej gromadki Przyjaciół, jeszcze ciekawszych wyzwań, jeszcze piękniejszych marzeń. Życzymy sobie i Wam mniej rozczarowań, mniej porażek, mniej bolesnych rozstań - chociaż głęboko wierzymy, że i one są potrzebne, że i one nadają sens.

Niech 2020 rok będzie dla Was i dla nas rokiem dobrym i rokiem dobra!


Fotografie: Paula Walczak, Jacek Radunc, Jerzy Sznajder, Anna Szwacińska, Kamila Lorek
KOMENTARZE
O AUTORZE
Konin Dzieciom
Konin Dzieciom
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ