CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Agnieszka Klimkowska Fotografia - niezwykłe sesje zdjęciowe w Koninie!

Agnieszka Klimkowska Fotografia - niezwykłe sesje zdjęciowe w Koninie!

Nasz portal istnieje dzięki nim... Mecenasom, Sponsorom, Ludziom o wielkich sercach, którzy tworzą razem z nami to wirtualne miejsce spotkań rodziców i dzieci.

Z niebywałą przyjemnością witamy więc w gronie naszych Partnerów osobę, która z taką wrażliwością dostrzega dziecięcy błysk w oku i zatrzymuje chwile w najpiękniejszych kadrach...

Fotograf Agnieszka Klimkowska

Zatrzymując chwile…

Jestem fotografem i mamą dwóch fantastycznych chłopców – Wojtka i Pawełka. Fotografia to mój sposób na zatrzymanie w kadrze chwil, które tak szybko mijają. To także możliwość wyrażenia siebie w kadrach bardziej artystycznych.

Towarzyszę Wam podczas oczekiwania na mały cud, wkrótce po narodzinach, na chrztach, komuniach, sesjach rodzinnych czy roczkowych i przy wielu innych okazjach lub… bez okazji, tak po prostu…. by upamiętnić ulotny czas dzieciństwa.

Zapraszam także na sesje biznesowe, kobiece i narzeczeńskie.

Oferuję pełen profesjonalizm, wysoki poziom obróbki zdjęć i studio bogato wyposażone w rozmaite akcesoria i ubrania. W studiu każdy znajdzie coś dla siebie, a w przypadku sesji plenerowej dla każdego znajdę wyjątkową okolicę.

Agnieszka Klimkowska
 


Portal KoninDzieciom.pl powstał dla rodziców z Konina i okolic i nie mógłby dalej istnieć na wirtualnej mapie naszego powiatu konińskiego, gdyby nie wsparcie naszych Partnerów. Jego prowadzenie to dla nas nie tylko praca, ale i ogromna satysfakcja. Cieszy nas więc fakt, że coraz więcej firm i instytucji dołącza do grona naszych partnerów i razem z nami tworzy najpiękniejszy portal internetowy dla rodziców z powiatu konińskiego!
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ