CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
FANTAZJA - animacje, eventy, warsztaty - Konin i okolice

FANTAZJA - animacje, eventy, warsztaty - Konin i okolice

Portal KoninDzieciom.pl to miejsce, w którym Wy - Rodzice i Dziadkowie - możecie znaleźć moc informacji i inspiracji dotyczących instytucji, miejsc, wydarzeń i inicjatyw dla Was i dla Waszych dzieci.

Istniejemy dzięki Wam i dzięki naszym Partnerom i z dużą przyjemnością promujemy lokalne inicjatywy, polecając Wam najciekawsze atrakcje i usługi. Cieszymy się więc, że możemy Wam przedstawić kolejną niezwykłą ekipę kreatywnych osób, które dbają o to, żeby dzieci w Koninie wzrastały w radości!

Witamy na portalu zespół...

Fantazja - eventy, warsztaty i animacje w Koninie i okolicy

Fantazja oferuje usługi animacyjne od imprez tematycznych aż po zajęcia kreatywne!‍ To pasjonaci tańca, radosnej zabawy i edukacyjnych warsztatów, którzy organizują animacje dla dzieci w każdym wieku!  Mają głowy pełne pomysłów, a praca z dziećmi to ich prawdziwa PASJA! Liderka zespołu i właścicielka Fantazji - Estera Wolska - od kilku lat z sukcesem prowadzi Szkołę Tańca i Akrobatyki TAKT w Koninie. Wychodząc na przeciw potrzebom dzieci i dorosłych - w tym roku poszerzyła swoją ofertę właśnie o profesjonalne animacje, kreatywne warsztaty i wypożyczalnię sprzętu animacyjnego.

Jesteśmy przekonane, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby każda impreza była NIEZAPOMNIANA!  bo...

"FAN️TAZJA jest od tego, aby bawić się na CAŁEGO"

 

W ich ofercie znajdziecie animacje na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz warsztaty kreatywne, imprezy tematyczne i półkolonie artystyczne. Wśród najciekawszych zabawy animacyjnych oferowanych przez zespół Fantazji znajdziecie: malowanie buziek, brokatowe tatuaże,  modelowanie balonów, zamykanie w bańce mydlanej, bańki XXL, skakankę XXL, rozbijanie piniaty z cukierkami i zadaniami, rzuty bombami wodnymi, ślizgawkę wodną, gadżety do wspólnych zdjęć, białą lub kolorową watę cukrową, dmuchany zamek, a nawet wytwornicę śniegu! Na imprezach z zespołem Fantazji Wasze dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach z chustą i tunelem animacyjnym, mini disco, tańcach z pomponami, wstążkami, z dmuchanymi kulami do zabawy sumo, limbo - matami animacyjnymi, w rzutach do celu, czy też przeciąganiu liny i wyścigach w workach!

Na rok 2021 przygotowaliśmy totalne nowości! ️ZAJĘCIA KREATYWNE o rożnej tematyce już od września w naszej salce kreatywnej! Posiadamy szeroki wybór sprzętu animacyjnego do wynajęcia! - zaprasza do współpracy Estera Wolska

Po pełną ofertę i szczegóły dotyczące działalności FANTAZJI klikjnij w zakładkę >Katalog Firm<.

POLECAMY!

 

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Roztańczone Urodzinki w Szkole Tańca i Akrobatyki TAKT w Koninie
Gdzie zorganizować urodzinki dla dziecka w Koninie? Podp...
Skakankowo - animacje dla małych i dużych.
Już od 10 lat bawią dzieci i dorosłych podczas imprez ro...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ