CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Smakołyki dla alergika
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Smakołyki dla alergika


Lody kojarzą nam się zazwyczaj z dzieciństwem i beztroską, z doskonałą zabawą i rodzinnym czasem spędzonym w gronie najbliższych. Są częstym zwieńczeniem rodzinnych spacerów i punktem honoru na dziecięcej mapie przygód. Szczególnie w upalne dni. Każdy z nas... bez względu na wiek... je uwielbia. 

Dzieci uwielbiają lody!

Niestety coraz więcej z nich boryka się z alergiami pokarmowymi - wtedy pójście do lodziarni może wiązać się z obawami rodziców, że któreś z dzieci będzie pokrzywdzone - wyjście na lody traci ten pierwiastek beztroski i radości. To właśnie był jeden z powodów, dla których powstała LODOCHATKA - lody z naturalnych składników, również bez glutenu i te bezmleczne. Po to, aby każdy się uśmiechał, aby każdy miał frajdę! - podkreślają właściciele marki.
Dzięki przemyślanej recepturze lodów i oryginalnej ofercie LodoChatka wywołuje uśmiech na twarzach Dzieci i dorosłych, bez obawy o objawy alergii pokarmowych lub konsekwencje nietolerancji pokarmowej.

Na czym polega fenomen LodoChatki?

Na oryginalnej recepturze lodów rzemieślniczych produkowanych z naturalnych składników. Ich fenomenalny smak to jednak nie wszystko, bowiem receptury lodów oferowanych w LodoChatce powstały z myślą o dzieciach i dorosłych borykających się z alergiami i nietolerancją pokarmową na określone produkty. Określone pozycje w MENU LodoChatki pozbawione są kluczowych dla dzieci i dorosłych alergenów takich jak jaja, mleko, orzechy, czekolada, związki chemiczne i barwniki czy gluten. W recepturze lodów rzemieślniczych LodoChatki nie znajdziecie produktów wywołujących reakcje alergiczne i nietolerancje pokarmowe. 

LodoChatka to doskonała receptura, zawsze świeże i naturalne składniki i pyszny smak.

LodoChatka to sieć niewielkich lodziarni powstałych w Koninie i zlokalizowanych w kilku miejscach na mapie miasta i powiatu. Po szczegóły dotyczące oferty...
>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Pierwsza w Koninie Niepubliczna Szkoła Montessori rozpoczęła rekrutację
Nabór dzieci do klas 1, 2, 3 i 4 przy ul. Zofii Urbanow...
Skakanka - mobilna szkoła tańca i fitness w Wielkopolsce
Skakanda Dance & Fitness powstała z miłości do tańca...
Wakacje w Koninie - piłkarskie półkolonie z Akademią Reissa
Zapraszamy na piłkarską przygodę dla małych i dużych!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ