CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Majówka w Koninie 2020 - cały nasz park!
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Majówka w Koninie 2020 - cały nasz park!

Miało być inaczej... miał być wyjazd rodzinny do ukochanej agroturystyki... miało być słońce... miało być pięknie!
Jest inaczej... jest koronawirus... nie ma wyjazdu... jest deszcz... jest pięknie!

Bo nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania.

Cały park był dzisiaj nasz. Wyruszyliśmy na poszukiwania przygody i lodów, meldując się na miejscu już o 11:00. Nasz spacer rozpoczęliśmy od sporej dawki obiecanych lodów w zaprzyjaźnionej kawiarni Parkowa... nieopodal wejścia głównego do parku. Przywitały nas tam szerokie uśmiechy i przepyszne lody śmietankowe. Zastał nas też deszcz, jednak my byliśmy na niego przygotowani. Nawet ulewa nam dzisiaj nie była straszna. Wyposażeni w cały arsenał kaloszy, kurtek i parasolek żwawym krokiem, podskokami w kałużach i z piosenką na ustach przemierzaliśmy uliczki opustoszałego parku. Przywitała nas tam cisza... przywitał nas tam brak dzieci i rodziców... przywitała nas tam mgła nadająca klimat zielonej przestrzeni.

Przechodząc przez bramę Parku Miejskiego w Koninie, poczuliśmy się jak w zupełnie innym świecie - stęsknieni za tą znaną i ukochaną przez wszystkie dzieci i ich rodziców przestrzenią. W deszczu, wśród kałuż, skacząc w błotku w kaloszach, trzymając się za ręce.
 
Byliśmy razem... i to było dziś dla nas najważniejsze! Było pięknie! 

Deszcz już ustał... słońce wyszło... macie jeszcze czas na #rodzinnyczas


PS Park Miejski jest dla Was otwarty w weekend majowy. Pamiętajcie jednak o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i środków ostrożności oraz uprzedźcie dzieci o fakcie, że plac zabaw jest CAŁKOWICIE WYŁĄCZONY Z UŻYTKU! Cały weekend macie też czas na odwiedziny Parkowej - od 11:00 do 19:00 zaprasza Was na pyszne lody i napoje na wynos!
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ