CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Mobilne przymiarki fotelików samochodowych oferuje punkt O FOTELIKACH

Mobilne przymiarki fotelików samochodowych oferuje punkt O FOTELIKACH

Fotelik musi być dopasowany nie tylko do Twojego dziecka, ale i Twojego auta!

To niezaprzeczalny fakt zapewniający maksymalne bezpieczeństwo dziecka podróżującego w samochodzie, o którym jednak nadal często zapominamy, bagatelizując wagę i rolę właściwego doboru fotelika oraz wyboru tego modelu, który spełnia wszelkie kryteria bezpieczeństwa i testy.

Zdarza się i tak, że zupełnie nieświadomie popełniamy kardynalny błąd - kupujemy doskonałej jakości fotelik spełniający wszelkie normy i testy, jednak... nie dokonujemy NIEZBĘDNYCH przymiarek i doboru fotelika do potrzeb dziecka i właściwości samochodu, w którym fotelik będzie zamontowany. Czasami jest to podyktowane niewiedzą o takiej konieczności indywidualnego doboru, czasami natomiast brakiem czasu i możliwości dojazdu do specjalistycznego sklepu i konsultacji ze specjalistą. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, którzy z różnych względów nie mogą przyjechać do punktu doboru fotelików, właścicielka sklepu O fotelikach w Koninie wprowadziła...
 

MOBILNE PRZYMIARKI FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH

- Masz trudność, aby dojechać do nas? Masz za daleko i nie czujesz się pewnie w aucie? Dojazd jest utrudniony? Masz jeszcze inny powód dla którego kupisz fotel bez przymiarki? KOŃCZYMY Z TYM - kończymy z niedopasowanymi fotelikami, kończymy z pójściem na łatwiznę i zaczynamy nowy etap TYLKO dopasowanych i bezpiecznych fotelików. Zadzwoń lub napisz do mnie, aby poznać wszystkie ważne i istotne elementy, ja według nich wezmę parę modeli, które mogą pasować, wsiadam do auta i jadę do CIEBIE na przymiarki! - relacjonuje Emilia Gmiter i zaprasza do kontaktu telefonicznego.

Co Wy na to? My jesteśmy zachwycone! Polecamy, bo warto... dbać o...

#BezpieczeństwoMaluszków

Cieszymy się, że i my możemy wspierać ideę bezpiecznego przewożenia dzieci
i promować akcję i działalność punktu O fotelikach!


Po więcej informacji na temat oferty i danych kontaktowych punktu "O fotelikach" w Koninie kliknij w nasz >>KATALOG FIRM<<
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ