CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Oczyszczanie wodorowe
YASUMI
Autor: YASUMI

Oczyszczanie wodorowe

Innowacyjny zabieg wielofunkcyjny już w YASUMI

Absolutną nowością ostatnich miesięcy w kosmetologii jest oczyszczanie wodorowe. To innowacyjny zabieg oparty o najmniejszą i najlżejszą cząstkę jaką jest aktywny wodór, wprowadzany w głąb skóry na poziomie komórkowym. Oczyszczanie wodorowe, to nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, ale i prewencja w procesach starzenia się naszej skóry. Ale co to oznacza dla nas? Osób korzystających z takich zabiegów? I jakich efektów możemy się spodziewać bezpośrednio po wykonanym zabiegu?

Oczyszczanie wodorowe, to stosowana w medycynie estetycznej innowacyjna technika, która polega na oczyszczaniu skóry oraz zapobieganiu procesom jej starzenia za pomocą aktywnego wodoru. Wodór, to najmniejszy i najlżejszy pierwiastek występujący w naturze, dzięki czemu ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry oraz jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów. Okazuje się, iż posiada on znacznie efektywniejsze działanie niż witamina C, czy nawet koenzym Q10. Pierwiastek ten jest bezwonny, bezbarwny, a przede wszystkim nietoksyczny.

Wolne rodniki są główną przyczyną przedwczesnego się starzenia skóry. Wraz z wiekiem zachodzi do zaburzenia równowagi prooksydacyjno-antyoksydacyjnej, przez co wolne rodniki zaczynają znacznie się namnażać. A organem szczególnie narażonym na ten proces, to nasza skóra. Szczególnie w wyniku smogu, czy promieniowania UV.

Oczyszczanie wodorowe ma na celu skuteczną walkę z wolnymi rodnikami. Wodór łączy się bowiem z wolnymi rodnikami, rozbijając je na tlen i wodę, czyli struktury bezpieczne dla naszej skóry. Co ważniejsze tylko wodór ma zdolność do niwelowania i rozbicia wiązań wolnych rodników. Dlatego też oczyszczanie wodorowe powinno być jedną z terapii anti-age.

Oczyszczanie wodorowe z drugiej strony, to proces wieloetapowego oczyszczania skóry. Dzięki użyciu preparatów funkcyjnych, usuwa martwy naskórek, sebum, zanieczyszczenia. Dotlenia skórę, przez co poprawia się jej koloryt, znika zmęczenie i szary koloryt skóry.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

-zatrzymanie procesów starzenia na poziomie komórkowym

-zwiększenie poziomu nawilżenia i uelastycznienia skóry

-redukcja przebarwień, wyrównanie kolorytu

-łagodzenie stanów zapalnych nawet przy skórze wrażliwej i atopowej

-złuszczenie i oczyszczenie powierzchni skóry

-wyrównanie gospodarki wydzielania sebum

-likwidacja zaskórników

-oczyszczenie z zanieczyszczeń miejskich, np. smogu


Zabieg polecany jest osobom, którym zależy na dokładnym oczyszczeniu skóry, jak i prewencji w procesach starzenia się skóry. Idealnie sprawdzi się również jako zabieg bankietowy. Oczyszczanie wodorowe jest już dostępne w naszym gabinecie.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje do gabinetu YASUMI przy ulicy Chopina 17a w Koninie. Zapraszamy  również do zapoznania się z aktualnymi nowościami i promocjami na stronie KLIKNIJ TUTAJ oraz profilu na FACEBOOK.

Beata Rosochacka - dyplomowany kosmetolog Yasumi Konin i specjalista zabiegów anti-age.

YASUMI Medestetic 
ul. Chopina 17A, Konin
tel. 63 220 47 47
tel. 605 064 747
email: konin@yasumi.pl

KOMENTARZE
O AUTORZE
YASUMI
YASUMI
YASUMI to ​sieć profesjonalnych gabinetów pielęgnacji twarzy i ciała, która powstała z myślą o osobach ceniących sobie nie tylko piękny wygląd i dobre samopoczucie, ale i relaks oraz odprężenie, dobrostan ciała i ducha. YASUMI to w języku japońskim "relaks" i dlatego właśnie zabiegi kosmetologiczne i fizjoterapeutyczne oferowane przez YASUMI  mają charakter rytuałów, podczas których wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci holistycznie dbają o pacjentów - nie tylko o ich ciało, ale i stan ducha. 

YASUMI Medestetic 
ul. Chopina 17A, Konin
tel. 63 220 47 47
tel. 605 064 747
email: konin@yasumi.pl
WWW oraz FACEBOOK 

PODOBNE WPISY
Nauka zarządzania własnym budżetem
Wiedzę o pieniądzach powinniśmy przekazywać już przedszk...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ