CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Oczyszczanie wodorowe
YASUMI
Autor: YASUMI

Oczyszczanie wodorowe

Innowacyjny zabieg wielofunkcyjny już w YASUMI

Absolutną nowością ostatnich miesięcy w kosmetologii jest oczyszczanie wodorowe. To innowacyjny zabieg oparty o najmniejszą i najlżejszą cząstkę jaką jest aktywny wodór, wprowadzany w głąb skóry na poziomie komórkowym. Oczyszczanie wodorowe, to nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, ale i prewencja w procesach starzenia się naszej skóry. Ale co to oznacza dla nas? Osób korzystających z takich zabiegów? I jakich efektów możemy się spodziewać bezpośrednio po wykonanym zabiegu?

Oczyszczanie wodorowe, to stosowana w medycynie estetycznej innowacyjna technika, która polega na oczyszczaniu skóry oraz zapobieganiu procesom jej starzenia za pomocą aktywnego wodoru. Wodór, to najmniejszy i najlżejszy pierwiastek występujący w naturze, dzięki czemu ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry oraz jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów. Okazuje się, iż posiada on znacznie efektywniejsze działanie niż witamina C, czy nawet koenzym Q10. Pierwiastek ten jest bezwonny, bezbarwny, a przede wszystkim nietoksyczny.

Wolne rodniki są główną przyczyną przedwczesnego się starzenia skóry. Wraz z wiekiem zachodzi do zaburzenia równowagi prooksydacyjno-antyoksydacyjnej, przez co wolne rodniki zaczynają znacznie się namnażać. A organem szczególnie narażonym na ten proces, to nasza skóra. Szczególnie w wyniku smogu, czy promieniowania UV.

Oczyszczanie wodorowe ma na celu skuteczną walkę z wolnymi rodnikami. Wodór łączy się bowiem z wolnymi rodnikami, rozbijając je na tlen i wodę, czyli struktury bezpieczne dla naszej skóry. Co ważniejsze tylko wodór ma zdolność do niwelowania i rozbicia wiązań wolnych rodników. Dlatego też oczyszczanie wodorowe powinno być jedną z terapii anti-age.

Oczyszczanie wodorowe z drugiej strony, to proces wieloetapowego oczyszczania skóry. Dzięki użyciu preparatów funkcyjnych, usuwa martwy naskórek, sebum, zanieczyszczenia. Dotlenia skórę, przez co poprawia się jej koloryt, znika zmęczenie i szary koloryt skóry.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegu?

-zatrzymanie procesów starzenia na poziomie komórkowym

-zwiększenie poziomu nawilżenia i uelastycznienia skóry

-redukcja przebarwień, wyrównanie kolorytu

-łagodzenie stanów zapalnych nawet przy skórze wrażliwej i atopowej

-złuszczenie i oczyszczenie powierzchni skóry

-wyrównanie gospodarki wydzielania sebum

-likwidacja zaskórników

-oczyszczenie z zanieczyszczeń miejskich, np. smogu


Zabieg polecany jest osobom, którym zależy na dokładnym oczyszczeniu skóry, jak i prewencji w procesach starzenia się skóry. Idealnie sprawdzi się również jako zabieg bankietowy. Oczyszczanie wodorowe jest już dostępne w naszym gabinecie.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje do gabinetu YASUMI przy ulicy Chopina 17a w Koninie. Zapraszamy  również do zapoznania się z aktualnymi nowościami i promocjami na stronie KLIKNIJ TUTAJ oraz profilu na FACEBOOK.

Beata Rosochacka - dyplomowany kosmetolog Yasumi Konin i specjalista zabiegów anti-age.

YASUMI Medestetic 
ul. Chopina 17A, Konin
tel. 63 220 47 47
tel. 605 064 747
email: konin@yasumi.pl

KOMENTARZE
O AUTORZE
YASUMI
YASUMI
YASUMI to ​sieć profesjonalnych gabinetów pielęgnacji twarzy i ciała, która powstała z myślą o osobach ceniących sobie nie tylko piękny wygląd i dobre samopoczucie, ale i relaks oraz odprężenie, dobrostan ciała i ducha. YASUMI to w języku japońskim "relaks" i dlatego właśnie zabiegi kosmetologiczne i fizjoterapeutyczne oferowane przez YASUMI  mają charakter rytuałów, podczas których wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci holistycznie dbają o pacjentów - nie tylko o ich ciało, ale i stan ducha. 

YASUMI Medestetic 
ul. Chopina 17A, Konin
tel. 63 220 47 47
tel. 605 064 747
email: konin@yasumi.pl
WWW oraz FACEBOOK 

PODOBNE WPISY
Bez obwarzanka ani rusz
Choć pogoda nas nie rozpieszcza, należy wyznawać zasadę,...
Zabiegi odżywcze na ciało
Aby wzmocnić skórę po zimie należy zastosować kil...
Sposoby na piękną i gładką skórę
Istnieje wiele sposobów usunięcia niechcianych wł...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ