CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Patenty na świąteczne prezenty - zakupy hand made w Koninie
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Patenty na świąteczne prezenty - zakupy hand made w Koninie

Szukacie inspiracji na niebanalne upominki świąteczne?
Nie macie pomysłu na prezent z okazji świąt?

Tym z Was, którzy są już w trakcie gorączkowych poszukiwań prezentów idealnych wraz z Partnerami naszego portalu przychodzimy z pomocą!

Bo... kupując lokalnie, robiąc zakupy w najbliższej okolicy lub wybierając produkty hand made (rękodzielnicze i rzemieślnicze), wspieracie małe i nieco większe biznesy, które szczególnie teraz potrzebują Waszej pomocy!

Wiecie już jak nasza ekipa KoninDzieciom.pl kocha alpaki i alpakarnię w Szyszyńskich Holendrach! Możecie jednak jeszcze nie wiedzieć, że spotkacie tam nie tylko urocze alpaki, ale możecie odwiedzić również sklepik prowadzony przez właścicieli.
Możecie jeszcze nie wiedzieć też, że oprócz hodowli alpak Pani Marta i Pan Piotr wykorzystują fenomenalną wełnę alpak do produkcji zdrowych i hypoalergicznych produktów. W asortymencie ich sklepiku znajdziecie...

wyroby rękodzielnicze z wełny alpak:

- kołdry i poduszki z wełny alpak,
- skarpetki z wełny alpak,
- rękawiczki, szale i czapki z wełny alpak,
- ręcznie wykonana przędza z wełny alpaki...
i wiele więcej!

Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu: +48 693 065 099 lub +48 693 067 586

Po więcej informacji o alpakarni i jej asortymencie kliknijcie w nasz >>KATALOG FIRM W KONINIE<<
KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ