CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Patenty na świąteczne prezenty w Koninie - punkt o fotelikach zaprasza na świąteczne zakupy
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Patenty na świąteczne prezenty w Koninie - punkt o fotelikach zaprasza na świąteczne zakupy

Już niedługo jedne z najcudowniejszych świąt w naszym kalendarzu!

Szukacie inspiracji na niebanalne upominki świąteczne?
Nie macie pomysłu na prezent z okazji świąt?

Tym z Was, którzy są już w trakcie gorączkowych poszukiwań prezentów idealnych wraz z Partnerami naszego portalu przychodzimy z pomocą!

Bo... kupując lokalnie, robiąc zakupy w najbliższej okolicy lub wybierając produkty rękodzielnicze i rzemieślnicze, wspieracie małe i nieco większe biznesy, które szczególnie teraz potrzebują Waszej pomocy!
Nie macie pomysłu na prezent dla swojej ukochanej kobiety, która nosi pod sercem Wasze maleństwo? A może stoicie przed wyborem idealnego prezentu dla przyszłych rodziców? Kolejne zabawki i bibeloty?
Mamy dla Was patent idealny na wartościowy i mądry prezent!

Zakupy świąteczne w punkcie "O fotelikach" w Koninie


Bo bezpieczny fotelik dla dziecka to prezent bezcenny (podobnie jak bezpieczeństwo i zdrowie dziecka), w który warto warto zainwestować. 

"Zapraszam na przymiarki fotelików do punktu O fotelikach przy ul. Jasna 2 w Koninie" - zaprasza właścicielka sklepu i dodaje - "Również w najbliższą niedzielę handlową mamy otwarty punkt od 10.00 do 15.00. Zapraszam na mierzenie i dopasowanie fotelików do dzieci i auta. Bezpiecznych podróży!" 

Dobry fotelik samochodowy to też niemały koszt, ale uwierzcie nam! JEST WARTY TYCH PIENIĘDZY! To oczywiste, że nie każdego na takie zakupy stać! Mam więc dla Was dwa rozwiązania (albo i trzy):
- zrzutka wśród najbliższych i zakup jednej, ale porządnego prezentu,
- zakup vouchera na zakupy w punkcie "O fotelikach" w Koninie,
- zakup ze spłatą ratalną.
 
Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, którzy z różnych względów nie mogą przyjechać do punktu doboru fotelików, właścicielka sklepu O fotelikach w Koninie wprowadziła również...
 

MOBILNE PRZYMIARKI FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH

Co Wy na to? My jesteśmy zachwycone! Polecamy, bo warto... dbać o...

#BezpieczeństwoMaluszków

Cieszymy się, że i my możemy wspierać ideę bezpiecznego przewożenia dzieci
i promować akcję i działalność punktu O fotelikach!


Aby poznać ofertę punktu "O fotelikach" >>KLIKNIJ TUTAJ<<
Zapraszamy również do zapoznania się z FACEBOOK "O FOTELIKACH" oraz kontaktu telefonicznego pod numerem 602 711 604.
KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ