CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Przedszkolaki w biegu

Przedszkolaki w biegu


Bo czy może być coś wspanialszego niż pomoc drugiemu człowiekowi? Oczywiście, że nie! A gdy w pomaganie angażują się Ci najmłodsi to nawet w taki mroźny lutowy poranek robi się ciepło na sercu!

Przedszkolaki, dyrekcja i pracownicy Przedszkola Samorządowego w Starym Mieście wraz z Marcinem Janiakiem oraz podopiecznymi Fundacji im. Piotra Janaszka Podaj Dalej wzięli udział w akcji "Przedszkolaki w biegu".

Akcja miała na celu nie tylko promowanie zdrowego stylu życia, ale przede wszystkim pomoc podopiecznym Fundacji w spełnianiu ich marzeń. Wszyscy biegli dziś dla Akademii Życia! Spotkanie Marcina Janiaka z dziećmi było też wielkim wsparciem dla "Prawnika w biegu", który już pod koniec lutego weźmie udział w Tokyo Marathon. 

Każdy mały uczestnik biegu otrzymał medal i przybił biegową piąteczkę z Marcinem. Uśmiechom i świetnej zabawie nie było końca. 

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji oraz opiekunom tych małych sportowców za zaproszenie i cudowną lekcję bezinteresownej pomocy.  

To dobry czas na przypomnienie, że nadal trwa zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Fundacji. Szczegóły możecie poznać wchodząc na stronę POLAK POMAGA 


Biegowa piąteczka!!
 
  
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ