CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Razem dla Pani Małgosi

Razem dla Pani Małgosi

Tragedię jaka spotkała Panią Małgosię trudno opisać słowami.

Bo trudno wyobrazić sobie śmierć ukochanego dziecka... a Pani Małgosia musiała zmierzyć się ze śmiercią dziecka aż trzy razy i pożegnać trzech ukochanych synów.
 

W 2014 roku zmarł Paweł, rok później Mateusz, a na początku marca tego roku odszedł Mariusz. 

Pani Małgosia była przede wszystkim MAMĄ, która z oddaniem i wielkim poświęceniem opiekowała się trójką niepełnosprawnych synów. Pomimo wielu trudności była zawsze pogodna i uśmiechnięta. W jej słowniku nie widniało słowo NIEMOŻLIWE. Dla swoich chłopaków gotowa była na wszystko. To dla swoich niepełnosprawnych dzieci podporządkowała całe swoje życie i poświęciła się bezgranicznie. Jej dzieci... niezależnie od ich wieku wymagały szczególnej opieki i troski.

Codzienna opieka nad chłopcami wypełniała jej całe życie, a choroba i śmierć trwale wpisały się w jej życiorys.

Jedno jest pewne! Bezgraniczna miłość matki i wspomnienie po Pawle, Mateuszu i Mariuszku zostaną w niej i osobach, które ich znały na zawsze...

Teraz czas na zatroszczenie się o Panią Małgosię...
cudowną, dzielną, uczynną, dobrą kobietę!

Razem pomóżmy Pani Małgosi stanąć na nogi. To niezwykle pracowita i skromna osoba, ale została aktualnie bez środków do życia. Razem możemy sprawić, żeby jej życie po stracie synów było choć odrobinę lżejsze. 
Dla Pani Małgosi została utworzona zbiórka. Wpłat można dokonać poprzez portal zrzutka.pl Liczy się każda złotówka. Razem możemy więcej. Link do wpłaty poniżej.

DOBRO WRACA

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ