CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Rekrutacja do Niepublicznego Żłobka TULISIE w Koninie - zapisy
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Rekrutacja do Niepublicznego Żłobka TULISIE w Koninie - zapisy

TULISIE to kameralny niepubliczny żłobek w Koninie. 

Placówka powstała w sierpniu 2018 r. i znajduje się w Wilkowie - cichej i spokojnej dzielnicy Konina w otoczeniu lasu i nieopodal nowoczesnego placu zabaw. Właścicielka i kadra żłobka tworzą miejsce przyjazne dzieciom - pełne kreatywności, zabawy i radości.  

To miejsce edukacji, wychowania i zabawy dzieci najmłodszych tworzone z pasją i ogromnym szacunkiem dla potrzeb i pragnień dzieci. Niepubliczny Żłobek Tulisie to dla wielu rodziców nie tylko gwarancja bezpieczeństwa ich dzieci, ale przede wszystkim miejsce niezwykłych zabaw, rozwijających eksperymentów, niepowtarzalnych doświadczeń i edukacji społecznej - pierwszych sympatii, relacji interpersonalnych, eksperymentów poznawczych.

Program edukacji i wychowania w Niepublicznym Żłobku Tulisie w Koninie oparty jest o zasadę polisensoryczności i holistycznego postrzegania zjawisk i mechanizmów rządzących otaczającym dziecko światem.

Każdy tydzień pracy żłobka wypełniony jest zabawami o charakterze plastycznym, sensorycznym, aktywnościami muzycznymi i fizycznymi, ćwiczeniami rozwijającymi motorykę dzieci - to cała gama zabaw oraz zajęć rozwijających wyobraźnię i umiejętności dzieci oraz czas spędzany na zabawie na świeżym powietrzu.

Działalność edukacyjna i wychowawcza żłobka TULISIE oraz czas wypełniony na kreatywnej i kierowanej zabawie sprzyja późniejszej adapatacji przedszkolnej dzieci oraz rozwija ich kluczowe umiejętności samoobsługowe i społeczne oraz zdolności psycho-motoryczne.

Zapisy i szczegółowe informacje uzyskacie pod numerem telefonu 795 070 585.

POLECAMY!

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
TULISIE inspirują - obrazy kapustą malowane
Włoska kapusta może z powodzeniem zastąpić pędzel!
TULISIE inspirują - sensoplastyka dla smyka, czyli jadalne malowanie
Pędzle z makaronu i jadalne farby w dłoń! Zapraszamy do ...
Pomysł na prezent na Dzień Matki - przepis na masę porcelanową
Najpiękniejsze prezenty to te wykonane własnoręcznie!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ