CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Skakanka - mobilna szkoła tańca i fitness w Wielkopolsce
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Skakanka - mobilna szkoła tańca i fitness w Wielkopolsce

Portal KoninDzieciom.pl powstał dla rodziców z Konina i okolic i nie mógłby dalej istnieć na wirtualnej mapie naszego powiatu konińskiego, gdyby nie wsparcie naszych Partnerów. Jego prowadzenie to dla nas nie tylko praca, ale i ogromna satysfakcja. Cieszy nas więc fakt, że coraz więcej firm i instytucji dołącza do grona naszych partnerów i razem z nami tworzy najpiękniejszy portal internetowy dla rodziców z powiatu konińskiego!

Witamy na portalu zespół...
SKAKANKA Dance & Fitness - mobilna szkoła tańca i fitness

Skakanka to mobilna szkoła tańca i fitness, której grupy taneczne i formacje znajdują się w wielu mniejszych i większych lokalizacjach na terenie całej wielkopolski.

Prowadzimy profesjonalne zajęcia taneczne w szkołach, domach kultury, współpracujemy z halami sportowymi oraz świetlicami. Od trzech lat prowadzimy formacje taneczne SkakankaDANCE Golina, które zrzeszają niemal 120 artystów i pasjonatów tańca z całej gminy. Nasze formacje to grupy rekreacyjne, warsztatowe jednak z powodzeniem bierzemy udział w lokalnych wydarzeniach oraz większych turniejach. - opisują swoją pasję właściciele szkoły i dodają - Wspiera nas wielu sponsorów i zaprzyjaźnione fundacje dzięki czemu cały czas możemy poszerzać ofertę zajęć i organizować taneczne wydarzenia dla dzieci- zaś lista lokalizacji, w których prowadzimy zajęcia cały czas się powiększa.

"Wizytówką" SKAKANKI są autorskie warsztaty taneczne pt. „W podróż dookoła tańca”, które realizowane są całkowicie bezpłatnie w lokalnych szkołach, w ramach promocji aktywności ruchowej dzieci i młodzieży. Ponadto SKAKANKA Dance & Fitness jest pomysłodawcą i organizatorem corocznego wydarzenia pt. Skakaneczka - Przedszkolny Festiwal Tańca.

Skakanka powstała z pasji do tańca i miłości do dzieci!

Polecamy Wam serdecznie zapoznanie się z pełną ofertą szkoły.
Więcej informacji znajdziecie na stronie WWW oraz FACEBOOK


OPIS Mobilnej Szkoły Tańca i Fitness SKAKANKA znajdziecie również w naszym Katalogu Firm >TUTAJ<
Szczegółowe informacje o realizowanych zajęciach i zapisach do grup tanecznych uzyskacie pod numerem telefonu: 661073637.
KOMENTARZE
O AUTORZE
Konin Dzieciom
Konin Dzieciom
PODOBNE WPISY
Jak mnie zapamiętają?
Obecny czas to moment na refleksję, wspomnienia i chwila...
Nie musimy zaspokajać tylko potrzeb naszych dzieci
Szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ