CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
SMART odchudzanie
YASUMI
Autor: YASUMI

SMART odchudzanie

Nadszedł Nowy Rok, a wraz z nim sezon na noworoczne postanowienia. Czy wiecie, że w ciągu całego roku, to styczeń jest rekordzistą pod kątem przyrzeczeń rzucania palenia, odchudzania, zdrowej diety? Mało jednak osób wciela w plan swoje postanowienia. Równie mało w nich wytrzymuje. Grunt to dobry, przemyślany i realny plan. Konsekwencja oraz silna wola.

Mówi się, że realizacja planu, zaczyna się od dobrego planu. Jaki więc powinien on być, aby przyniósł rezultaty? W Yasumi stawiamy na cele, które określamy jako SMART (sprytne). To psychologiczna teoria motywacji i osiągania celu, która pierwsze litery wzięła od słów S-sprecyzowany, M-mierzalny, A-ambitny, R-realny, T-określony w czasie. Zastanów się jaki jest Twój cel i czy jest SMART?

Postawienie celu, to jedno. Właściwa realizacja, to druga sprawa. Zacznijmy od podstawowych badań lekarskich, które pokażą nam ogólną kondycję organizmu i wykluczą przeciwwskazania. W kolejnym etapie stawiamy w naszym gabinecie na precyzyjną i dokładną analizę, za pomocą profesjonalnego urządzenia pomiarowego. Dzięki niemu dowiesz się nie tylko jaką masz wagę, ale jaki procent twojego ciała to tłuszcz, szczególnie ten niebezpieczny – wisceralny. Od wyznaczenia sobie punktu „O”, startujemy z programem odchudzającym. Wcielamy w życie dietę, którą przygotowujemy specjalnie dla każdego pacjenta. Drugim etapem jest aktywność fizyczna oraz wspomaganie za pomocą specjalistycznej aparatury kosmetologicznej.

Możemy zacząć od BMS, endermomasażu, który pomoże nam w pozbyciu się cellulitu i zmniejszeniu obwodów ciała. BMS ma również taką zaletę, że pozwala na drenaż limfatyczny, która usuwa wszelkie obrzęki. Dla osób, które chcą szybko schudnąć i ujędrnić ciało, polecamy terapię łączoną elektrostymulację wraz z sauną. Przyjemny zabieg, który zmusi Wasze mięśnie do pracy, a przy okazji sauna usunie wszelkie toksyny. Zalecamy w przypadku BMS, jak i elektrostymulacji serie zabiegowe oraz pielęgnację domową, przyspieszającą proces odchudzania.

Niedocenionymi, a wielce skutecznymi zabiegami są masaże i drenaże limfatyczne. Może to być specjalistyczny, mocny masaż na napiętym mięśniu, który skutecznie odchudza. To również masaż antycellulitowy, który redukuje nam cellulit i usuwa obrzęki. Dodatkowo napina i uelastycznia skórę, co jest szczególnie istotne, jeśli mamy dość dużo kilogramów do zgubienia. To również rytuały spa – zabieg na bazie imbiru Jinja. Zabieg mocno złuszczający, drenujący, zmniejszający obwód ciała i odżywiający na bazie rozgrzewającego imbiru. Dodatkowo w połączeniu z elektrosauna, przyspiesza reedukację masy.

W terapiach skojarzeniowych warto skłonić się w kierunku urządzeń i medycyny estetycznej. Jednym z takich zabiegów jest lipoliza iniekcyjna, która polega na usuwaniu komórek tłuszczowych, za pomocą iniekcji ze specjalnie dobranym preparatem. Lipoliza iniekcyjna jest terapią miejscową, w trakcie której dobrane składniki rozbijające tkankę tłuszczową są wstrzykiwane pod skórę. Sam zabieg jest bezbolesny. Składniki aktywne zawarte w  produkcie powodują rozpad komórek tłuszczowych (adypocytów), a uwolnione z nich tłuszcze przedostają się do krwi i następnie do wątroby, gdzie ulegają procesowi rozłożenia i wydalenia z organizmu. Pierwsze efekty lipolizy iniekcyjnej są zauważalne po 3-4 tyg. po zabiegu, ale pełny rezultat to od kilku do kilkunastu tygodni.  W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej, zazwyczaj wystarczająca jest seria ok. dwóch do trzech zabiegów. Optymalny efekt redukcji tłuszczu na ogół uzyskuje się po wykonaniu od czterech do pięciu zabiegów.

Opisane zabiegi, to tylko część tych, które można zaproponować naszym pacjentom w Yasumi. Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, dlatego obok analizy ważne jest dla nas prawidłowe odżywianie i wspomaganie naszych pacjentów w uzyskaniu pożądanych efektów.

Sukces naszych pacjentów, jest i naszym sukcesem.
Zespół kosmetologów YASUMI

 

Więcej informacji na temat zabiegów odchudzających znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą YASUMI dotyczącą profesjonalnych porad diedetycznych TUTAJ.
Szukajcie również aktualnych promocji na FACEBOOK.

YASUMI Medestetic 
ul. Chopina 17A, Konin
tel. 63 220 47 47
tel. 605 064 747
email: konin@yasumi.pl

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Jak mnie zapamiętają?
Obecny czas to moment na refleksję, wspomnienia i chwila...
Nie musimy zaspokajać tylko potrzeb naszych dzieci
Szczęśliwy rodzic, to szczęśliwe dziecko
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ