CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Takich FERII w Koninie jeszcze nie było!

Takich FERII w Koninie jeszcze nie było!

Zastanawiacie się jak zorganizować Waszym dzieciom ferie zimowe? Jak sprawić by nie był to czas spędzony tylko przed komputerem albo telewizorem. Co zrobić, aby nie usłyszeć: Mamo, Tato, nudzę się?!

Mamy na to sprawdzony przepis - ferie Bricks 4 Kidz®

Kampy Bricks 4 Kidz® to warsztaty dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Stanowią one kreatywny, mądry i zabawny sposób na spędzenie czasu wolnego od szkoły, w czasie ferii lub wakacji letnich. Specjalnie opracowane modele LEGO® do konstruowania, prezentacje tematyczne oraz swobodne budowanie klockami to gwarancja fantastycznej zabawy.

Każdy kamp przygotowany jest specjalnie dla konkretnej grupy wiekowej, ma inny motyw przewodni i przebiega według innego scenariusza, natomiast ich organizatorzy proponują szeroki wybór interesujących tematów np. Mining & Crafting [świat wzorowany na Minecraft], Angry Birds, Olimpiada, Wyprawa, Zwierzęta świata, Jurassic Land, Galaxy, MinioStwory czy Bat League. Każde warsztaty to również inna struktura opracowana w oparciu o sprawdzone elementy warsztatów „Buduję i wiem”, „Robotyka dla juniora”, „Młody Robotyk” oraz „Movie Making”.

Proponowane przez Bricks 4 Kidz® zajęcia i aktywności to idealna okazja, aby wprowadzić dzieci w świat kreatywnej nauki i zabawy. Taka forma spędzania wolnego czasu zachęca do odkrywania reguł naukowych rządzących otaczającym nas światem, budzi i wzmacnia ciekawość świata i praw natury regulujących jego funkcjonowanie. Dyskusje związane z budową konkretnych modeli, analizowanie ich działania i próby ulepszania prowadzą do ogólnego wzrostu wiedzydziecka i motywują do jej samodzielnego zdobywania. Ferie w Bricks 4 Kidz® pomagają zdobywać i rozwijać nowe pasje i zainteresowania.

W nadchodzące ferie zimowe Bricks 4 Kidz® będzie prowadzić warsztaty w Centrum Kreatywności w Koninie przy ul. Torowej 6a.

Tym razem tematem przewodnim kampów będzie uwielbiany przez dzieci świat Minecraft!

Dla młodszych dzieci [5-8 lat] proponujemy WYPRAWĘ po świecie Minecraft, wcielenie się w jedną z ulubionych postaci i przejście niesamowitej misji w blokowym świecie Minecrafta, zbudowanie z klocków Lego niesamowitych modeli, a z nieco starszymi [8-12 lat] nieśmiertelne i niesamowicie wciągające MOVIE MAKING, czyli animacje poklatkowe. Bo czy może być lepsza pamiątka z ferii niż autorski film nakręcony z przyjaciółmi? Poznamy tajniki produkcji animacji poklatkowych, zbudujemy własny scenariusz, scenografię, zaanimujemy LEGO® postacie i dokonamy montażu całości materiału produkując swój własny, niepowtarzalny film. Oprócz kręcenia filmu, każdego dnia będziemy stawiać czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy w świecie Minecrafta! - podkreślają organizatorzy zajęć.

Dla każdego coś blokowego!

Co zawiera cena warsztatów:
• aż 5 dni wspaniałej zabawy!
opiekę przeszkolonych animatorów w godzinach 8:00–17:00
wyżywienie: II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje, przekąski
materiały dydaktyczne, sprzęt komputerowy wraz z odpowiednim oprogramowaniem
• wyjście do Trampolandii i do kina
upominek B4K
ubezpieczenie NNW
• i wiele atrakcji towarzyszących!

Pracujemy i bawimy się w małych grupach – do 14 osób, więc śpieszcie się i rezerwujcie miejsca. Można kontaktować się z nami telefonicznie – tel. 601 511 375, za pośrednictwem FACEBOOK lub pisząc do nas na adres konin@bricks4kidz.com

Do zobaczenia na naszych zajęciach!

Zespół Bricks4Kidz

Więcej informacji, aktualną ofertę oraz szczegółowy cennik znajdziecie również na WWW!

Centrum Kreatywności B4K
ul. Torowa 6 a, Konin
+48 601 511 375, 502 877 440
poniedziałek – piątek
10:00 – 18:00

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Ferie zimowe w Koninie
W Koninie podczas ferii nie ma czasu na nudę! Zobaczcie ...
Projektowanie 3D - niezwykła szansa rozwoju Twojego Dziecka
W Koninie pojawiają się niezwykłe warsztaty projektowani...
Jak spędzić ferie zimowe w Koninie?
Ferie w Koninie!! Nie pozwól na nudę w ferie. Prz...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ