CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
TULISIE inspirują - miasto z kartonów
Niepubliczny Żłobek TULISIE
Autor: Niepubliczny Żłobek TULISIE

TULISIE inspirują - miasto z kartonów

Dzisiaj proponujemy Wam wspólną zabawę w duchu zero waste, którą możecie zrealizować w domu lub w przedszkolu i szkole, całą grupą lub rodziną. Dzisiejsza zabawa nie wymaga wiele wysiłku, a jedynie pomysłowości i odrobiny pomocy osób dorosłych - jednak gwarantujemy Wam, że w jej efekcie będziecie się świetnie bawić... długi czas!

Domy z kartonów

Większość z nas ma w domu papierowe kartony - po sprzętach RTV i AGD, butach, paczkach i przesyłkach. Z nich możemy czasem "wyczarować" prawdziwe "cuda" i przygotować fantastyczne zabawki i zabawy. Wystarczy odrobina pomysłowości, taśma klejąca, klej, farba, kolorowy papier lub bibuła... i z kartonów mogą powstać domy, domki, garaże, statki kosmiczne, lokomotywy etc.
 
Dzisiaj więc te kartony mogą stać się inspiracją do przygotowania zabawy, która zaangażuje cała rodzinę!
 
Wystarczy połączyć taśmą klejącą kartony w bryły i udekorować je farbami, kolorowymi taśmami, folią aluminiową, bibułą, aby stworzyć niepowtarzalne domu, statki kosmiczne! Zobaczcie sami!

Gwarantujemy Wam - radości zabawy nie będzie granic!


Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa dzieci w zabawie.
 

#TULISIEINSPIRUJĄ
do wesołej zabawy!

KOMENTARZE
O AUTORZE
Niepubliczny Żłobek TULISIE
Niepubliczny Żłobek TULISIE
Tulisie to kameralny żłobek zlokalizowany w Wilkowie - cichej i spokojnej dzielnicy Konina, w otoczeniu lasu i z dala od zgiełku miasta. Istnieje od 2018 roku, chociaż od stycznia 2020 r. pod nową nazwą "Tulisie". To miejsce edukacji, wychowania i zabawy dzieci najmłodszych tworzone z pasją i ogromnym szacunkiem dla potrzeb i pragnień dzieci. Niepubliczny Żłobek Tulisie to dla wielu rodziców nie tylko gwarancja bezpieczeństwa ich dzieci, ale przede wszystkim miejsce niezwykłych zabaw, rozwijających eksperymentów, niepowtarzalnych doświadczeń i edukacji społecznej - pierwszych sympatii, relacji interpersonalnych, eksperymentów poznawczych.
Po więcej informacji o Niepublicznym Żłobku "Tulisie" w Koninie >KLIKNIJ TUTAJ<
PODOBNE WPISY
Rekrutacja do Niepublicznego Żłobka TULISIE w Koninie - zapisy
TULISIE to kameralny niepubliczny żłobek w Koninie...
TULISIE inspirują - wielokolorowe GIGA pisaki
Gigantyczne malowanie to gigantyczna zabawa!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ