CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
TULISIE inspirują - pomysł na prezent na Dzień Ojca
Niepubliczny Żłobek TULISIE
Autor: Niepubliczny Żłobek TULISIE

TULISIE inspirują - pomysł na prezent na Dzień Ojca

Dzisiaj dzień wyjątkowy dla większości rodziców i dzieci...

Dzień Ojca

Dzień taty to również doskonała okazja do wspólnego wykonania niepowtarzalnych pamiątek, które pozostaną w domach na lata i które z sentymentem po upływie lat wyjmiecie ze swoich pudełek wspomnień i rodzinnych "kapsuł czasu". Dzisiaj na twarzach wielu dzieci i rodziców zagościły szczere uśmiechy radości i wzruszenia, dzięki kreatywności wychowawców ze żłobków i przedszkoli, pomysłowości mam oraz pracy własnej małych rąk. W wielu domach swoje wyjątkowe miejsce znalazły własnoręcznie wykonane rysunki, laurki, prezenty małe i duże... wszystkie z serca i od serca. 

Dzisiaj my również chcemy zainspirować Was do kreatywnej pracy twórczej, której efekty pozostaną w waszych sercach i domach na wiele lat, pozostając bezcenną pamiątką.

własnoręcznie wykonana ramka na Dzień Taty

Zachwyci każdego i wywoła wzruszenie. Dodatkowo będzie nie tylko trwałą pamiątką, ale i ciekawym elementem wystroju (wiemy, że zagościła dzisiaj na wielu tatusiowych biurkach w pracy i w domu). Dzięki wspólnej pracy twórczej - będzie mieć również walory edukacyjne, rozbudzając wyobraźnię i kreatywność. Ale w naszej dzisiejszej propozycji zabawy najważniejszym celem jest radość z obdarowania tych, których kochamy.

Do wykonania ramki potrzebujecie:


- zwykłą drewnianą ramkę,
- zdjęcie lub rysunek, które zagoszczę w środku ramki,
- farby (w przypadku młodszych dzieci mogą to być farby plakatowe, szkolne, akrylowe dedykowane dzieciom, natomiast dla dzieci starszych i młodzieży proponujemy bezzapachowe farby akrylowe do malowania drewna),
- gąbeczkę lub pędzelek,
- tacę, talerz lub kuwetę do wylania farby,
- kropki samoprzylepne przeźroczyste,
- metalowe śrubki, nakrętki, podkładki do dekoracji ramki.

Drewnianą ramkę malujemy przy użyciu gąbeczki (jeśli nie macie gąbeczki, możecie użyć pędzelka). Po wyschnięciu farby przyklejamy na ramkę kropki samoprzylepne (są miękkie, giętkie i dobrze kleją - we właściwościach przypominają nieco klej na gorąco lecz są dużo bezpieczniejsze dla dzieci). Do kropek  samoprzylepnych przyklejamy śrubki, nakrętki i podkładki. Do środka ramki wkładamy zdjęcie lub obrazek. 

Gwarantujemy Wam - radość obdarowanych nie miała granic!

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa dzieci w zabawie.


#TULISIEINSPIRUJĄ
do wesołej zabawy!

KOMENTARZE
O AUTORZE
Niepubliczny Żłobek TULISIE
Niepubliczny Żłobek TULISIE
Tulisie to kameralny żłobek zlokalizowany w Wilkowie - cichej i spokojnej dzielnicy Konina, w otoczeniu lasu i z dala od zgiełku miasta. Istnieje od 2018 roku, chociaż od stycznia 2020 r. pod nową nazwą "Tulisie". To miejsce edukacji, wychowania i zabawy dzieci najmłodszych tworzone z pasją i ogromnym szacunkiem dla potrzeb i pragnień dzieci. Niepubliczny Żłobek Tulisie to dla wielu rodziców nie tylko gwarancja bezpieczeństwa ich dzieci, ale przede wszystkim miejsce niezwykłych zabaw, rozwijających eksperymentów, niepowtarzalnych doświadczeń i edukacji społecznej - pierwszych sympatii, relacji interpersonalnych, eksperymentów poznawczych.
Po więcej informacji o Niepublicznym Żłobku "Tulisie" w Koninie >KLIKNIJ TUTAJ<
PODOBNE WPISY
Rekrutacja do Niepublicznego Żłobka TULISIE w Koninie - zapisy
TULISIE to kameralny niepubliczny żłobek w Koninie...
TULISIE inspirują - miasto z kartonów
To świetna zabawa w duchu zero waste!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ