CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wakacje w Koninie - kreatywne warsztaty taneczne STiB FART
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Wakacje w Koninie - kreatywne warsztaty taneczne STiB FART

Wakacje "rozkręcają" się już na dobre, a sprzyja temu piękna aura, letnia pogoda i ciepłe słońce... Ale wiemy wszyscy, że TE wakacje będą inne niż te do tej pory doświadczane przez najmłodszych, dzieci i młodzież. W tym roku większość z nas pozostanie w najbliższej okolicy, wyjeżdżając na urlop jedynie w obrębie naszego kraju... Większość z nas o wojażach zagranicznych może jedynie pomarzyć, a z racji ostatnich kilku miesięcy czekają nas bardzo pracowite wakacje...

CO POCZĄĆ W WOLNY CZAS Z DZIEĆMI?

JAK ZORGANIZOWAĆ DZIECIOM TEGOROCZNE WAKACJE?


Te pytania i im podobne zadaje sobie zapewne wielu rodziców z Konina i okolic. I chociaż restrykcje pomału są znoszone, to jednak w te wakacje atrakcji dla dzieci będzie zdecydowanie mniej niż w latach poprzednich. 

Z pomocą przychodzi Wam kadra Szkoły Tańca i Baletu FART w Koninie i zaprasza dzieci i młodzież z Konina i powiatu konińskiego na...

WAKACYJNE WARSZTATY ARTYSTYCZNO-TANECZNE W STiB FART W KONINIE

Odbywające się w dwóch turnusach w lipcu i sierpniu...

W tej ofercie wakacyjnych zajęć zorganizowanych i warsztatów artystycznych znajdziecie zajęcia taneczne, akrobatyczne i sportowe prowadzone przez profesjonalnych nauczycieli, ale również konkursy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, seanse filmowe, zajęcia plastyczne oraz wiele niespodzianek. Na zajęcia natomiast zapraszamy nie tylko wielbicieli tańca, ruchu, rytmu i muzyki, ale i wszelkich aktywności artystycznych, bowiem właścicielka i założycielka szkoły w planach ma moc dodatkowych atrakcji i zajęć artystycznych dla uczestników zajęć. 

Plan dnia warsztatów dostosowany będzie do warunków pogodowych, natomiast zajęcia odbywać się będą z zachowaniem wszelkich wytycznych i nakazów sanitarnych dotyczących COVID19. Wszystkie zajęcia i atrakcje odbywać się będą zatem na terenie Szkoły Tańca i Baletu FART. Do dyspozycji dzieci jest więc 5 nowoczesnych profesjonalnie wyposażonych sal szkolenionych, bogate zaplecze techniczne i multimedialne oraz teren przylegający do szkoły. 

Warsztaty odbywać się będą w dwóch turnusach wakacyjnych w lipcu oraz w sierpniu:
Turnus I - lipiec - 20-24.07.2020 r. w godzinach 8.00-15.00
Turnus II - sierpień - 17-21.08.2020 r. w godzinach 8.00-15.00

Zgłoszenia przyjmowane są w formie e-mail pod adresem biuro.stibfart@gmail.com

W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko dziecka oraz datę jego urodzenia, wybrany termin warsztatów oraz potwierdzenie przelewu. W odpowiedzi otrzymacie do wypełniania dokumenty uczestnictwa w warsztatach.

Koszt całego turnusu to 400 zł. Organizator przewidzał rówież rabat na drugie dziecko z rodziny - wówczas płatność jest pomniejszona do kwoty 370 zł (1 turnus, 1 dziecko).
Zadatek w kwocie 150 zł płatny jest przy zgłoszeniu na numer konta: 53 1050 1735 1000 0090 9748 7533 Szkoły Tańca i Baletu FART. Pozostała kwota płatna jest na tydzień przed planowanymi warsztatami (do 13.07.2020 i 10.08.2020)
Uwaga! W przypadku odwołania warsztatów organizator zwraca w całości uiszczoną kwotę.

TANECZNE WTORKI W STiB FART w Koninie

Zapraszamy również na wakacyjne zajęcia taneczne STiB FART dla dzieci w wieku 4-6 lat i 7-11 lat. Zajęcia odbywać się będą w każdy wakacyjny wtorek w lipcu i sierpniu w grupach wiekowych:

- dzieci w wieku 4-6 lat - do wyboru godzina 10.00 lub 16.00
W przypadku małej ilości chętnych grupa będzie łączona.

- dzieci w wieku 7-11 lat - godzina 11.00
W przypadku dużej ilości zgłoszeń utworzona zostanie druga grupa.

Miesięczny koszt zajęć to 115 zł. Zgłoszenia - na wybrany miesiąc przyjmowane są w formie e-mail pod adresem biuro.stibfart@gmail.com

Ideologia STiB FART opiera się na szczerej miłości i pasji do tańca, a jednym z najważniejszych walorów tej szkoły jest profesjonalna kadra nauczycieli. To właśnie dzięki temu STiB FART z powodzeniem realizuje swoją misję już od kilkunastu lat, rozwijając dziecięce pasje i zainteresowania taneczne. Te argumenty oraz wieloletnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi animatorami stają się gwarantem doskonałej zabawy dzieci podczas propozycji warsztatów i zajęć przygotowanych na tegoroczne wakacje przez STiB FART w Koninie.

TO JEDYNE TAKIE ROZTAŃCZONE WAKACJE W KONINIE!

 

Gdzie? 

Szkoła Tańca i Baletu FART w Koninie, ul. Popiełuszki 2
 

Z kim? 

STiB FART Konin

Kiedy? 

lipiec-sierpień 2020 r.
 

Informacje i zapisy: 

biuro.stibfart@gmail.com oraz Facebook STiB FART

PO WIĘCEJ INFORMACJI >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

 

KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
Bezpieczne wycieczki w Parku Makiet MIKROSKALA w Koninie
Zapraszamy do rezerwacji grupy zorganizowane...
Mikroskala - niezwykły Park Makiet
Cały świat zamknięty w skali MIKRO!
Skansen Bicz - odwiedź miejsce, jak z bajki!
To miejsce urzeka dzieci i dorosłych... Od teraz możecie...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ