CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Wakacyjne kino za piątkę w Kinie Oskard Kameralnie

Wakacyjne kino za piątkę w Kinie Oskard Kameralnie

Wakacyjne kino za piątkę to propozycja dla dzieci i młodzieży. W czasie wakacji widzowie oglądać mogą filmy już za 5 zł. Kino Oskard Kameralnie proponuje animacje, filmy przygodowe i familijne.  W programie znajdą się filmy europejskie, a wśród nich premiery i przedpremiery. Wakacyjne kino za piątkę oglądać można od 5 lipca do 29 sierpnia w Kinie Oskard Kameralnie. 
Na lipiec zaplanowano następujące pozycje filmowe dla dzieci i młodzieży

Magiczny dywan

Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto gdzie mieszka sułtan. Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swego zaginionego wnuka. Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.
Harmonogram emisji znajdziecie TUTAJ.


Rosie i Moussa

Rosie wraz z mamą przeprowadzają się na drugą stronę miasta. W bloku gdzie zamieszkują, Rosie poznaje sąsiadów : szalonego pana Taka, ekscentryczną panią Hemrijk a co najważniejsze spotyka Moussę - chłopaka mieszkającego piętro wyżej. Chłopak oprowadza Rosie po całej okolicy, a na dachu wieżowca uroczyście jej obiecuje, że pójdzie z nią w odwiedziny do jej ojca, który jest w więzieniu. Rosie pragnie aby rodzice do siebie wrócili lecz matka nie chce mieć z ojcem nic wspólnego a co gorsze zakochuje się w innym mężczyźnie... Harmonogram emisji znajdziecie TUTAJ.

Biegnij Amelio

Dziewczyna chora na astmę wyjeżdża do uzdrowiska w Tyrolu Południowym. Tam poznaje chłopaka, z którym postanawia wspiąć się na szczyt góry, co według przesądu pomoże jej ozdrowieć. 
Harmonogram emisji znajdziecie TUTAJ.

Wicher

Kiedy 14-letnia Mika nie zdaje do następnej klasy, rodzice wysyłają córkę do babci, by pomogła jej w pracach na farmie. Dziewczyna jednak bardzo niechętnie i bez entuzjazmu podchodzi do nowego otoczenia i swoich obowiązków. Pewnego dnia, uwagę jej przykuwa dziki ogier w stajni, który uważany za nieposkromionego nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. Mika postanawia spróbować swojego szczęścia i zakrada się nocą do boksu w stajni…
Harmonogram emisji znajdziecie TUTAJ.

Wicher 2. Na przekór wszystkiemu

By uchronić ukochaną stadninę przed bankructwem, nastoletnia Mika i jej koń Wicher biorą udział w zawodach jeździeckich.
Harmonogram emisji znajdziecie TUTAJ.

Z głową w chmurach

12-letni Niilas mieszka z ojcem i prawie nie zna matki. Tego lata chłopiec niechętnie jedzie do Laponii, gdzie jego matka i jej nowa rodzina mieszkają wśród Saamów, ludu hodowców reniferów. Pomimo ciepłego przyjęcia Niilas zamyka się w sobie. Jedyną osobą, która jest w stanie do niego dotrzeć, okazuje się jego przyrodnia siostra Sunnà. Kiedy gubi się jeden z reniferów, Niilas dołącza do poszukiwań. Chłopiec stopniowo odkrywa swoje korzenie i przeżywa największą przygodę swojego życia.
Szczegółowy harmonogram emisji znajdziecie TUTAJ.


 

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Wakacje w Koninie - Ścianka Wspinaczkowa WPINKA zaprasza
Zapraszamy na wakacyjne atrakcje dla małych i dużych!
Park linowy Leśny Raj w Ślesinie zaprasza dzieci i dorosłych
Wyśmienita i absolutnie bezpieczna zabawa w koronach drzew!
Skansen Bicz - odwiedź miejsce, jak z bajki!
To miejsce urzeka dzieci i dorosłych... Od teraz możecie...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ