CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Zajęcia dodatkowe
Edukacja i zabawa
BRICKS 4 KIDZBRICKS 4 KIDZBRICKS 4 KIDZBRICKS 4 KIDZBRICKS 4 KIDZ

BRICKS 4 KIDZ

Torowa 6a
62-510 Konin
601 511 375
CZYM JEST BRICKS 4 KIDZ?
 
Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy i bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.
 
Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nasze warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.
 
Zapraszamy na zajęcia dodatkowe – pozalekcyjne, które w praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych. Przede wszystkim jednak proponowane przez nas warsztaty dla dzieci rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawę, jest przez to znacznie bardziej skuteczna.
 
Dodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, oparte o specjalne tzw. projekty tematyczne przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Również wykorzystywane zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.
 
Oprócz warsztatów organizujemy również półkolonie i przyjęcia urodzinowe, których tematyka także związana jest z klockami LEGO®.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ