CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Edukacja
Żłobki/Kluby malucha
Niepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna WertlewskaNiepubliczny Żłobek TULISIE Hanna Wertlewska

Niepubliczny Żłobek TULISIE Hanna Wertlewska

ul. Świerkowa 24
62-510 Konin
693 989 562
Tulisie to kameralny żłobek zlokalizowany w Wilkowie - cichej i spokojnej dzielnicy Konina, w otoczeniu lasu i z dala od zgiełku miasta. Istnieje od 2018 roku, chociaż od stycznia 2020 r. pod nową nazwą "Tulisie". To miejsce edukacji, wychowania i zabawy dzieci najmłodszych tworzone z pasją i ogromnym szacunkiem dla potrzeb i pragnień dzieci. Niepubliczny Żłobek Tulisie to dla wielu rodziców nie tylko gwarancja bezpieczeństwa ich dzieci, ale przede wszystkim miejsce niezwykłych zabaw, rozwijających eksperymentów, niepowtarzalnych doświadczeń i edukacji społecznej - pierwszych sympatii, relacji interpersonalnych, eksperymentów poznawczych.
Program edukacji i wychowania w Niepublicznym Żłobku Tulisie w Koninie oparty jest o zasadę polisensoryczności i holistycznego postrzegania zjawisk i mechanizmów rządzących otaczającym dziecko światem. W związku z tym każdy tydzień pracy żłobka wypełniony jest zabawami o charakterze plastycznym, sensorycznym, aktywnościami muzycznymi i fizycznymi, ćwiczeniami rozwijającymi motorykę dzieci.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ