CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Zdrowie
Rehabilitacja i terapia
PUZZLE CENTRUM TERAPII I ROZWOJUPUZZLE CENTRUM TERAPII I ROZWOJUPUZZLE CENTRUM TERAPII I ROZWOJU

PUZZLE CENTRUM TERAPII I ROZWOJU

Topolowa 25
Stare Miasto
789 553 615
Puzzle Centrum Terapii i Rozwoju to centrum fizjoterapii pediatrycznej, integracji sensorycznej, wspomagania rozwoju i opieki nad mamą i dzieckiem w ciąży i po porodzie. Powstało w odpowiedzi na potrzeby dzieci - naszych małych pacjentów i ich rodziców.

Stawiamy na dobry rozwój. Dzięki pracy zespołowej terapia od początku ma dobry kierunek, a ciężka praca może być dobrą zabawą.  Dlatego walczymy o swoje marzenia i realizujemy nasze postanowienia - wieloprofilowej, wysoce specjalistycznej terapii dziecka, która da każdemu maluchowi lepszy start.

Nasza pasja to praca z małymi pacjentami i ciągłe uzupełnianie wiedzy w tej tematyce. Uważamy, że odpowiedzialny terapeuta podnosi swoje kwalifikacje i śledzi nowości terapeutyczne. Dopasowujemy terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta, pracujemy zespołowo, tak aby osiągnął on jak najwyższy poziom funkcjonalny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z różnorodnymi problemami postawy ciała, problemami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi, ortopedycznymi, zaburzeniami rozwoju psychoruchowego.
 
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ