CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Zakupy
Sklepy stacjonarne
Sklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w KoninieSklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w Koninie

Sklep O fotelikach - foteliki samochodowe - sprzedaż i doradztwo w Koninie

Jasna 2
62-510 Konin
602 711 604
Punkt sprzedaży fotelików samochodowych i doradztwa "O fotelikach" w Koninie jest idealnym miejscem dla rodziców pragnących wiedzy jak i dla rodziców którzy nie są świadomi jak bezpiecznie przewozić dzieci.

W punkcie "O fotelikach" rodzice oprócz idealnie dopasowanego fotelika otrzymują również fachową wiedzę, czas i zaangażowanie. 

Statystyki wskazują, że 70 % rodziców przewozi swoje dzieci w niedopasowanych fotelikach i niedokładnie zapiętej uprzęży fotelika samochodowego. Według kolejnych statystyk policyjnych w roku 2019 zginęło 53 dzieci w wypadkach samochodowych. Fotelik to urządzenie, które może uratować zdrowie a nawet życie dziecka podczas wypadku. Fotelik samochodowy nie jest wyłącznie po to, aby nie dostać mandatu za jego nieposiadanie. Fotelik samochodowy to najważniejsza część wyprawki dla dziecka, a późniejsze zmiany fotelika to odpowiedzialna decyzja oraz dopasowanie do dziecka i do samochodu. Właścicielka punktu "O fotelikach" chce również zmienić podejście rodziców do wyboru podkładki, która nie jest bezpiecznym urządzeniem dla dzieci, mimo, że jest dopuszczona do sprzedaży.

Zapraszamy wszystkich rodziców po dopasowany fotelik samochodowy do dziecka i do auta do punktu "O fotelikach" przy ul. Jasna 2 w Koninie.

WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ