CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Zajęcia dodatkowe
Szkoły językowe
Szkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA KoninSzkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA KoninSzkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA KoninSzkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA KoninSzkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA KoninSzkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA Konin

Szkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA Konin

ul. Kolska 3A pokój 27
62-510 Konin
608 885 362

Szkoła Językowa "MAŁA LINGUA" w Koninie 

Należy do ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży. W ofercie szkoły są kursy z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego przeprowadzane z wykorzystaniem autorskiej metody nauczania opierającej się na stymulacji polisensorycznej. Polega ona na poznawaniu otaczającego świata i języka obcego z wykorzystaniem wszystkich pięciu zmysłów: wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku. W taki sposób, poprzez odczuwanie, doświadczenie i przeżywanie otaczającego świata, szkoła oferuje naukę języka obcego w sposób skuteczny, a jednocześnie przyjemny dla dziecka - w atmosferze zabawy i twórczo spędzonego czasu, rozbudzania ciekawości światem i relacji społecznych. Dzięki autorskiej metodzie opartej na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell, nauka języków obcych w szkole "MAŁA LINGUA" odbywa się w sposób najbardziej naturalny i zbliżony do procesu, w jakim dzieci uczą się swojego języka ojczystego.

Szkoła Językowa "MAŁA LINGUA" oferuje fursy językowe realizowane w niewielkich grupach odpowiednio dobranych wiekowo i stopniem zaawansowania znajomości języka obcego. Dzięki temu podczas kursu językowego dla dzieci prowadzonego przez szkołę „MAŁA LINGUA" w Koninie,  tempo realizowanego materiału dydaktycznego jest dostosowywane do tempa pracy i zdolności członków grupy. W ten sposób szkoła "MAŁA LINGUA" może rozwijać tzw. umiejętności "small talk" i przygotować dzieci do spontanicznej komunikacji w środowisku językowym (na przykład za granicą lub w przypadku spotkania obcokrajowca).

OFERTA SZKOŁY:

- Kursy językowe dla dzieci już od 3. roku życia
- Autorskie materiały dydaktyczne THE BLABBERS’ FAN CLUB,
- Teens Space – nowoczesna metoda nauczania młodzieży, dająca im przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie,
- Pakiet bezpłatnych zajęć,
- Zajęcia realizowane w grupy 4-8 osobowe.

WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ