CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
 
Te dwie przebojowe mamuśki zakasały rękawy i chcą odczarować nasze miasto.
W jaki sposób?
Portal „KONIN DZIECIOM”, to dowód na to, że nie powinniśmy mieć kompleksów w zderzeniu z metropoliami. To tu znajdziecie informacje dotyczące Waszych pociech – co, gdzie, kiedy i dlaczego? Wydarzenia dedykowane rodzinom, warsztaty dla dzieci i dorosłych, lekarze, żłobki, przedszkola, porady specjalistów, pomysły na zabawy, recenzje książek czy propozycje zajęć dodatkowych – teraz to wszystko jest dostępne w jednym miejscu.
Pragniemy Was przekonać, że nasze miasto da się lubić i warto je polubić jak najszybciej. Zatem, razem z nami odrzućcie zrzędzenie i uśmiechnijcie się, bo wokół Was jest wiele atrakcji i możliwości, otaczają Was fantastyczni ludzie pełni pasji i zainteresowań, a Konin jest miastem przyjaznym dla Was i Waszych Dzieci.

Witamy Was... Rozgośćcie się i czerpcie stąd całymi garściami. 

 
Ania Szwacińska
Ania Szwacińska
Jestem mamą z aparatem, która uwiecznia chwile spędzone z synkiem Franciszkiem i córeczką Janiną. Dzięki nim potrafię wyrecytować ponad 80 wierszyków na pamięć. Marzę o domu w Chorwacji i wygrzewaniu się w tamtejszym słońcu. Kocham pić herbatę w dużych kubkach, wcinać ptasie mleczko i rozmawiać godzinami! Najlepiej o książkach, od których w domu uginają się już regały i filmach, ale takich bez szczęśliwego zakończenia. Choć uwielbiam planować i wszystko dopinać na ostatni guzik, to odnajduję się tylko w artystycznym nieładzie. Boję się kotów, nie znoszę rodzynek, kłamstwa i spóźnialstwa. Pracuję w szkole, ale nie ograniczam się w życiu tylko do moich zawodowych obowiązków. Jestem troskliwa, cierpliwa, odpowiedzialna i właśnie wkręciłam się w tworzenie świetnego portalu jakim jest „Konin Dzieciom”.
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ