CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
10 powodów, dla których warto wybrać Szkoła Języków Obcych Unilingua Konin

10 powodów, dla których warto wybrać Szkoła Języków Obcych Unilingua Konin

Nikogo nie trzeba przekonywać do konieczności nauki języków obcych we współczesnym świecie – świecie cyfrowej ery i otwartych granic, świecie, w którym kompetencje są ważniejsze od wiedzy podręcznikowej. W takim środowisku rosną i uczą się nasze dzieci. Wyobraźmy sobie ich przyszłość – nie wiemy, jak będzie wtedy wyglądał świat. Eksperci od foresightu (czyli przewidywania przyszłości na podstawie badań naukowych) twierdzą, że 60% zawodów, w których ludzie będą pracować w ciągu najbliższych 10 lat, jeszcze nie powstało! Na pewno komunikacja jeszcze bardziej się zglobalizuje, wymiana informacji, pozyskiwanie wiedzy czy świadczenie usług przeniosą się do wirtualnych sieci. Wiele czynności wykonają za nas maszyny i z tego względu na rynku pracy poszukiwane będą osoby wyróżniające się wysokim poziomem human skills – czyli umiejętności XXI wieku. Współpraca między ludźmi różnych narodowości i kultur stanie się powszechna, a umiejętność radzenia sobie w takim środowisku – niezbędna.
Dlatego wybierając szkołę językową, należy zadbać o to, aby nasze dziecko uczyło się nie tylko języka angielskiego. Nowoczesna edukacja językowa to połączenie nauki języka obcego z wiedzą o świecie, ze zdobywaniem dodatkowych kompetencji oraz z zaszczepianiem wartości. Szkoła językowa, która pracuje z podręcznikami National Geographic Learning, pomoże przygotować nasze dziecko do lepszego startu w dorosłość, gdyż uzupełniają się tu i współgrają:
język, wiedza, umiejętności i wartości.

Poznajcie powody, dla których warto wybrać szkołę realizującą ten program.

 1. Podręczniki przeznaczone są wyłącznie dla szkół językowych, a lektorzy bardzo wysoko oceniają ich walory dydaktyczne.
 2. Dzięki doskonałym rozwiązaniom online  istnieje możliwość szybkiego przełączenia się w tryb nauki zdalnej.
 3. Realizując program National Geographic Learning, słuchacze uczą się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat.
 4. Podręczniki pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemi.
 5. Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą w jaki sposób selekcjonować informacje.
 6. Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętności współpracy i skutecznej komunikacji.
 7. Słuchacze zdobywają wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.
 8. Teksty i materiały wizualne National Geographic budują motywację uczniów do nauki.
 9. Podręczniki poszerzają wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości, wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.
 10. Podręczniki National Geographic Learning tworzą światowej sławy autorzy, renomowani redaktorzy i najlepsi konsultanci z dziedziny metodyki nauczania języków obcych.

Co jeszcze wyróżnia szkołę?

 1. LOKALIZACJA  - szkoła mieści się na ulicy Topazowej 20a/u1, w samym centrum rozwijającej się dzielnicy Starego Konina. Dzięki takiej lokalizacji nie tracisz czasu na stanie w korkach i długie dojazdy. Szkoła jest kilka kroków od ciebie.
 2. KREATYWNOŚĆ  - Stawiamy na kreatywność. Chcemy poprzez atrakcyjne formy zachęcić najmłodszych kursantów do odkrywania ciekawego świata języka angielskiego. Korzystamy z własnych pomysłów, programu National Gegraphic Learning oraz szeregu pomysłów, które można znaleźć na internetowych blogach nauczycielskich. Jesteśmy otwarci również na Wasze pomysły i sugestie. Na bieżąco szkolimy się by z każdym rokiem szkolnym podnosić efektywność naszych działań.
 3. ZAJĘCIA OD JUNIORA DO SENIORA - Na zajęcia do UNILINGUA zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. W swojej ofercie mamy zajęcia dla maluchów, uczniów szkoły podstawowej, szkoły średniej oraz dorosłych. Z przyjemnością wsłuchamy się w potrzeby dorosłych słuchaczy i opracujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dotyczące zajęć językowych. Mamy duże doświadczenie w pracy z grupami o zróżnicowanym poziomie znajomości języka angielskiego.
 
Unilingua Szkoła Języków Obcych
Topazowa 20a/u1
62-500 Konin
tel.: +48 692 618 664
e-mail: kontakt@unilingua.edu.pl
 
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Welcome to My World - EDYCJA III 2020
Zachęcamy do udziału w konkursie plastyczno – językowym.
Środa z kinem niezależnym - The Best of O!PLA 2020
Po wakacyjnej przerwie CKiS tradycyjnie wraca ze stałym ...
Mikromusic wystąpił w Koninie
To był świetny koncert i bardzo udany kulturalny wiecz&o...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ