CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Akademia Piłkarska REISSA w Koninie w turnieju o awans do finałów mistrzostw Polski

Znakomicie zagrali podopieczni Trenera Roberta Łęt i Damiana Przybylskiego w turnieju o awans do finałów mistrzostw Polski o Puchar prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który rozegrany został na hali w Gnieźnie.

Co prawda nie udało się wywalczyć awansu, jednak zawodnicy byli bardzo blisko! W Pierwszym meczu po braterskim pojedynku zwyciężyliśmy z drużyną z Jarocina. Drugi mecz to lekcja piłki nożnej i porażka z Lechem Poznań. W trzecim meczu mierzyliśmy się z innym Poznańskim zespołem - Wartą Poznań. Po regulaminowym czasie gry na tablicy widniał remis 2:2, który dał nam drugie miejsce w turnieju - relacjonują trenerzy i dodają -Kończymy więc zadowoleni, uśmiechnięci i z większą motywacją do kolejnych treningów.

Ogromne wyróżnienie trafiło dla Konrada Wróbla jako najlepszego bramkarza Wielkopolski. Gratulacje!