CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Alicja w krainie snu. Jubileuszowy spektakl taneczno - wokalny w wykonaniu konińskiego Rytmixu

Alicja w krainie snu. Jubileuszowy spektakl taneczno - wokalny w wykonaniu konińskiego Rytmixu

Okrągły jubileusz konińskiego Rytmixu! Z tej okazji studio tańca wystawi spektakl taneczno - wokalny "Alicja w krainie snu"!
 
To dla nas wielkie wydarzenie i okazja by podziękować tym wszystkim, którzy nas wspierają i wspierali przez te wszystkie lata. Dziękujemy rodzicom, dziadkom, instruktorom i tancerzom, bez których to wydarzenie nie byłoby możliwe. Dziękujemy wszystkim, którzy kochają taniec i pomagają nam w realizacji tej wyjątkowej pasji. Wiele osób i firm pomogło nam w przygotowaniach wystawienia spektaklu z okazji 30-lecia Zespołu Tańca Rytmix. Te serdeczne podziękowania składają założyciele szkoły tańca, instruktorzy i miłośnicy tańca.
 
To już dwa pokolenia tancerzy, niezliczona ilość dzieci, które pokochały taniec i związały z nim swoje życie. Niestety, z powodu ograniczeń pandemicznych nie możemy zaprosić wszystkich tancerzy i bardzo nad tym ubolewamy. - relacjonują organizatorzy. Pierwsze występy odbędą się 15 i 16 czerwca br. W dniach 20 i 21.09.2021r. studio tańca planuje ponowne wystawienie spektaklu "Alicja w Krainie Snu" i wtedy organizatorzy mają marzenie zaprosić wszystkich chętnych tancerzy Konińskiego Rytmixu.
 
Alicja w Krainie Snu" to historia o dziewczynce, która we śnie trafia do krainy, gdzie wszystko jest możliwe. Podążając za białym królikiem, przeżywa różne przygody, spotyka dziwne postacie i szuka drogi, która ma ją zaprowadzić tylko do jej wymyślonego świata. Postacie, które tam spotyka są odzwierciedleniem osób, z którymi żyje tu i teraz.
 
Zdjęcia, które zobaczycie poniżej powstały w ogrodzie Pana Ryszarda Małeckiego. Ich autorką jest Pani Iwona Domagała Pytlewska.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Zostań Instruktorem Skakanka. DANCE&FITNESS
Bądź częścią wspaniałej drużyny, którą łączy miłość do d...
TAKT Szkoła Tańca i Akrobatyki Konin zaprasza na zajęcia otwarte
Zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia!
Artystyczne KDK -  ruszają zapisy na zajęcia
W sierpniu ruszają zapisy na zajęcia artystyczne prowadz...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ