CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Andrzejkowe szaleństwo
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Andrzejkowe szaleństwo

Bal Andrzejkowy Konin Dzieciom

Parkiet został rozgrzany do czerwoności podczas Charytatywnego Balu Andrzejkowego organizowanego przez Fundację Konin Dzieciom oraz Portal KoninDzieciom.pl. W progach II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie spotkała się setka najmłodszych mieszkańców miasta wraz z opiekunami, by wziąć udział w ostatniej hucznej imprezie przed rozpoczynającym się adwentem. Dzieciaki szalały z animatorem, a rodzice w tym czasie mogli nadrobić towarzyskie zaległości. Nawet pod koniec imprezy najmłodsi nie chcieli kończyć zabawy.

Dzieci nie mogły narzekać na nudę, bo oprócz pląsów z DJ-em czekał na nich cały wianuszek atrakcji. Chętni samodzielnie wykonywali wszelkiego rodzaju słodkości, łapacze snów, mogli także uszyć poduszkę czy maskotkę. W warsztaty równie chętnie wkręcali się rodzice! Kolejka ustawiała się do stylistów szalonych fryzur karnawałowych czy makijażu. Nie zabrakło tradycyjnego lania wosku i wróżenia z kości. Przy kolejnych stoiskach mogli spotkać się fani robotyki czy malowania farbami. Ci, którzy zdecydowali się na warsztaty RYSOWANIE-KODOWANIE musieli rozkodować rysunek, który tym razem przepowiadał przyszłość. Podczas kodowania dzieciaki utrwalały sobie także słówka z języka angielskiego! W przerwie imprezy dzieci posiliły się pizzą, napojami i słodkimi wypiekami.

Podczas balu nie mogło zabraknąć oczywiście SZALONEJ LOTERII FANTOWEJ, w której do zgarnięcia były naprawdę atrakcyjne nagrody w postaci książek, gier, plecaków, poduszek, wejściówek do sal zabaw, konińskich restauracji czy bezpłatnych warsztatów dla dzieci. Szczęścia w niej szukali zarówno dzieci jak i dorośli. Dochód ze sprzedaży biletów i losów wesprze działalność Fundacji Konin Dzieciom.
 

Charytatywny Bal Andrzejkowy Fundacji Konin Dzieciom

...przeszedł do historii, jednocześnie stając się już imprezą cykliczną... 
 
Już po raz drugi (i zapewne nie ostatni!) stał się okazją do wspólnej zabawy Dzieci i Rodziców z Konina i po raz kolejny zaprosił do grona Przyjaciół, Sympatyków i Partnerów portalu i fundacji lokalnych przedsiębiorców, artystów, twórców, animatorów, edukatorów oraz instytucje miasta Konina.
 
Jako organizatorki wydarzenia pragniemy najserdeczniej podziękować za tak ogromne wsparcie, solidarność i sympatię ze strony wszystkich Gości, Partnerów i Sponsorów balu.
 
Bal nie mógłby się odbyć w takim wymiarze i formacie, gdyby nie jego Sponsorzy strategiczni. Dziękujemy firmie OWCZAREK - ochrona osób i mienia oraz firmie CHARTARI z Konina za nieocenioną pomoc i wsparcie finansowe w organizacji imprezy.

Serdeczne podziękowania składamy również naszym Partnerom kluczowym: Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Koninie za umożliwienie organizacji balu w przestrzeni szkoły i pomoc w jego realizacji oraz firmie PROARTI za dekoracje andrzejkowe.

Pragniemy podziękować naszym Partnerom wczorajszej imprezy, którzy zrealizowali podczas balu warsztaty i animacje, a wśrod nich znalazły się takie instytucje i osoby jak: Akademia Junior - Przedszkole Daltońskie, Szkoła Językowa UNILINGUA, UczyteDlaDzieci.pl, Igiełką Szyte, Anna Karbowa, Anna Janikowska, Szymon Strykowski, Magdalena Zielezińska - Mozaika Ekomotywa, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej, Ewa Zielińska - pracownia Arcytwór, Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie, Koło Wolontariatu i Uczniowie II LO w Koninie wraz z Opiekunką - Magdaleną Janiak, Studenci PWSZ w Koninie wraz z Opiekunem - Markiem Chorzewskim.

Dziękujemy również fundatorom wszystkich nagród w loterii fantowej, w której do wygrania były liczne podarunki i vouchery. Sponsorami tychże nagród byli: proARTI, Wartownia, Pracownia Inspiracja, Kogel-Mogel, Uszytedladzieci.pl, Księgarnia i Hurtownia Taniej Książki Tuliszków, Drukarnia Braci Wielińskich, Kino Helios Konin, Tutti Santi w Koninie, Miasto Konin, Kawka, karafka. cafe × bar, Trampolandia, Kino Centrum, Jemsushi, Central Park, M&M Steak House, YuukiSushi, Igiełką szyte, Plac Zabaw "Tęczowy Zakątek", TwojRobot.pl Konin, Carrefour w Koninie, Bricks 4 Kidz - Konin, C.H. Ferio Konin, ENCE PENCE Sala Zabaw, Podusiaki.

Wreczcie... dziękujemy Paulinie, Sylwii i Weronice za pomoc w organizacji loterii fantowej i stanowiska "dowodzenia" KoninDzieciom.pl - You're simply the best!
 
Bal przeszedł do historii... ale my już mamy apetyt na kolejne wartościowe spotkania, wydarzenia, warsztaty... Dziękujemy Wam nasi Mili Goście... Mali i Duzi... za wspólne świętowanie, zabawę, tańce szalone i wróżby andrzejkowe. To Wy nadaliście barw poniższym fotografiom - swoją radością, spontanicznością, zabawą uświetniliście wczorajszą imprezę.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Filmowe Poranki: Strażak Sam tylko w kinie Helios
Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek.
Szkolenie dla wolontariuszy schroniska dla zwierząt w Koninie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie o po...
Mała książka - wielki człowiek w MBP w Koninie
Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjd...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ