CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Cytrynowy challenge w Niepublicznym Żłobku "TULISIE" w Koninie
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Cytrynowy challenge w Niepublicznym Żłobku "TULISIE" w Koninie

Cel wyzwania jest jeden - razem zebrać środki finansowe na operację i leczenie małej Zosi!

Kwaśne minki i kwaśne smaki zagościły na moment w żłobku w Koninie - nie były to jednak symptomy smutku, a jedynie efekty doznań smakowych z kosztowania cytryny. W tak nietuzinkowy sposób dzieci i ich rodzice oraz kadra wychowawcza z Niepublicznego Żłobka TULISIE w Koninie wsparła małą dzielną Zosię z Poznania, aby w efekcie cytrynowego wyzwania zasilić zbiórkę na jej operację. 
 

Cytrynowy Challenge!


Cytryna... żółty i aromatyczny owoc cytrusowy... wyjątkowo kwaśny i najczęściej w kuchni wykorzystywany jedynie jako dodatek do dań, napojów, deserów, ciast. Niewielu z Was - Drodzy Czytelnicy - potrafi zjeść ją w całości! Dzisiaj owa cytryna stała się bohaterką dnia w Niepublicznym Żłobku TULISIE w Koninie - jej walory i właściwości poznały dzisiaj dzieci, a jej cierpkiego smaku skosztowali rodzice i kadra złobka. To było niezwykłe wyzwanie - pełne emocji, śmiechu, zabawy. Zaskakujący dla wszystkich okazał się fakt, że cierpki smak owocu znalazł swoich zwolenników i wiernych fanów wśród najmłodszych uczestników dzisiejszych cytrynowych zabaw!
Zasady wyzwania są proste - każdy kto zdoła zjeść CAŁĄ cytrynę wygrywa wyzwanie i wpłaca minimum 5 zł na konto zbiórki małej Zosi Szustakowskiej na portalu Siepomaga.pl. Ci, którzy nie podołają wyzwaniu (zapewne większość z nas) - wpłacają na konto skarbonki minimum 10 zł! Każdy, kto bierze udział w wyzwaniu nagrywa film z zabawy, podczas którego nominuje minimum 3 kolejnych uczestników zabawy, których wyzywa do wykonania zadania. Filmy z zabawy publikowane są na portalach społecznościowych wyzwanych osób prywatnych oraz firm i instytucji. W ten sposób challenge obiega świat, zataczając coraz szersze kręgi.

Cytrynowy challenge zainicjował Mateusz Sobkowski na portalu Siepomaga.pl i wpłaty dokonane do poniższej skarbonki wyzwania zasilą bezpośrednio zbiórkę Zosi Szustakowskiej.

Razem dla Zosi!

Zosia cierpi na wrodzony niedorozwój kości udowej - skróconą kość udową lewą oraz dysplazję stawu biodrowego lewego. Środki zebrane na zbiórce pozwolą na kosztowne leczenie Zosi w Paley European Institute - 4 operacje, w efekcie których dziecko ma szansę na powrót do pełnej sprawności i odkrywanie świata na zdrowych nóżkach.

Pierwsza operacja musi odbyć się, kiedy Zosia ukończy 2 latka. Będzie polegała ona na przywróceniu pełnej sprawności biodra, ustawieniu odpowiedniej rotacji nóżki oraz ,,uwolnieniu" kolanka, aby móc je w pełni wyprostować. Pozostałe operacje będą polegać na wydłużeniu nóżki. - relacjonują jej rodzice na platformie Siepomaga.pl

Nie musicie jeść cytryny... a żeby pomagać, nie musicie otrzymać od nas nominacji! Zosię możecie wesprzeć również poprzez dobrowolne wpłaty na zbiórkę jej dedykowaną.
 

Pamiętajcie... #DobroWraca!

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Alpaki w Niepublicznym Żłobku TULISIE w Koninie
Były przytulasy, karmienie marchewką, gry i zabawy i spa...
Ostatnie wolne miejsca w Niepublicznym Żłobku TULISIE w Koninie
Zostały ostatnie wolne miejsca w żłobku TULISIE w Koninie!
Wernisaż "Kobiece wariacje" młodych artystów z Konina
Przegląd twórczości młodych konińskich artyst&oac...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ