CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 7 Bolek i Lolek w Koninie

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 7 Bolek i Lolek w Koninie

W słoneczną środę wszystkie dzieci z Przedszkola nr 7 im. „Bolka i Lolka” w Koninie zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.

Wszystkie nasze przedszkolaki uczestniczyły w wesołych zabawach przepełnionych radością i beztroską. Spotkanie rozpoczęło się od rozgrzewki. Dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych w rytm swoich ulubionych piosenek. Następnie przystąpiły do konkurencji sportowych, w których musiały pokonać tory z przeszkodami rozstawione na trawie. Każda drużyna zdobyła maksymalną ilość punktów w postaci kwiatków, zbieranych do koszyczków. Było mnóstwo śmiechu, spontanicznej zabawy i oczywiście nie zabrakło ducha sportowej rywalizacji.

Ogromną niespodziankę sprawił dzieciom i wszystkim pracownikom przedszkola jeden z Rodziców, który wczesnym rankiem kredą namalował wokół przedszkola ponad 300 pięknych serc. Po skończonej zabawie w ogrodzie, dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem kolorowały te serca, tworząc prawdziwe dzieła sztuki.

Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, panie w kuchni przygotowały przepyszne ciasto czekoladowe.

To był naprawdę piękny dzień! Dziękujemy!

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Jesień w "Leszczynowej Górce"
Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, obfitowała ona...
Międzynarodowy Dzień Prawa Dziecka w Przedszkolu nr 16 w Koninie
Już kolejny raz Przedszkole nr 16 w Koninie włączyło się...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ