CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
FERIO Konin obchodziło 12 urodziny
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

FERIO Konin obchodziło 12 urodziny

Swoje 12 urodziny Centrum Handlowe FERIO Konin w tym roku obchodziło w zupełnie nietypowy sposób - a wszystko podyktowane było troską o bezpieczeństwo, zdrowie i życie Klientów FERIO Konin. Celebrowanie kolejnej rocznicy, sposób organizacji uroczystości i fetę zdominowała rzeczywistość nas otaczająca i reżim sanitarny, jednak znane nam i respektowane ograniczenia nie zmieniły jednego - pomimo dystansu byliśmy razem i cieszyliśmy się wspólnymi chwilami.

A z okazji urodzin Centrum Handlowe FERIO Konin przygotowało dla swoich Gości moc atrakcji i animacji organizowanych zarówno w realu jak i wirtualu - w przestrzeni galerii i w kanałach mediów społecznościowych. Na stęsknionych gości FERIO czekał konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - a do wygrania codziennie były karty podarunkowe na zakupy w FERIO po 100 zł każda! Z okazji swoich urodzin FERIO Konin przygotowało też dla  swoich Gości liczne promocje i oferty specjalne. A na finał urodzin - w sobotę w centrum galerii czekały na Gości FERIO bezpiecznie zapakowane słodkie podarunki. Dla najmłodszych zorganizowane zostało specjalne urodzinowe wydanie warsztatów LIVE, które odbyło się w sobotę 23 maja na Facebook’u.

- Dziękujemy za wszystkie życzenia i odwiedziny w naszym centrum. Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy Was spotkać po tak długiej przerwie. - poinformował zespół centrum handlowego w oficjalnym wpisie w mediach społecznościowych. 

Było smacznie... było pięknie... były...

#wspólneemocje

A my życzymy Wam spełnienia marzeń! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami!


Tekst: KoninDzieciom.pl
Fotografia: archiwum C.H. FERIO Konin

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Turu. W pogoni za sławą
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Cały świat Romy
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Objazdowy Dom Kultury w Golinie
Kreatywne wakacje z Domem Kultury w Golinie.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ