CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Fundacja Barwy Kultury wspólnie z Fundacją Gwiazd oraz Konińskim Domem Kultury zaprasza do udziału w projekcie „Nasza Matka Ziemia”

Fundacja Barwy Kultury wspólnie z Fundacją Gwiazd oraz Konińskim Domem Kultury zaprasza do udziału w projekcie „Nasza Matka Ziemia”

Fundacja Barwy Kultury wspólnie z Fundacją Gwiazd oraz Konińskim Domem Kultury zaprasza do udziału w projekcie „Nasza Matka Ziemia”. Ponieważ projekt skierowany jest do mieszkańców Konina i regionu, organizatorzy wydarzenia, zapraszają do udziału w nim wokalistów (powyżej 7 lat).
 
- Potrzebujemy 30 wokalistów, powyżej 7 roku życia, którzy będą chcieli zaśpiewać z nami podczas koncertu, który odbędzie się 21 października w Konińskim Domu Kultury – mówi Mariusz Urbaniak ze Studia Piosenki Estradowej HIT.
 
Projekt polega na przygotowaniu 7 utworów (specjalnie napisanych na tą okazje) o tematyce ekologicznej i wykonaniu ich podczas koncertu w Koninie oraz podczas podsumowania projektu, który odbędzie się za rok ( 1 września 2023 r). w Kaczym Bagnie (Miejsce Inicjatyw Pozytywnych - Kurzędnik) razem z wokalistami z innych województw. 

Osoby, które chcą wziąć udział w projekcie będą uczestniczyć w warsztatach, podczas których pracować będą nad piosenkami. Te odbędą się w Konińskim Domu Kultury w następujących terminach:
24 września, godz. 14.15 do 16.15
1 października, godz. 14.15 do 16.15
8 października, godz. 14.15 do 16.15
15 października, godz. 14.15 do 16.15 
oraz w dniu koncertu, 21 października.
 
Udział w projekcie jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona. 
 
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach i koncercie proszone są o kontakt
pod nr tel: 535 177 378
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Filmowe Poranki – Bing w Kinie Helios
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Smykofonia "Jesienny kujawiaczek" - koncert dla dzieci i dorosłych
Jesienną Smykofonię w taneczno-skrzypcowym klimacie.
Szykujcie się na nowy ElectroNOT z najlepszymi
BOKKA, RYSY, Skalpel, Boarding Pass– tak mocny muz...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ