CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Jesień w Kinie Centrum - pokazy specjalne, promocyjne ceny, pakiety rodzinne
Autor: Koniński Dom Kultury w Koninie

Jesień w Kinie Centrum - pokazy specjalne, promocyjne ceny, pakiety rodzinne

Jesień w Centrum – to propozycje październikowych kulturalnych spotkań w Kinie Centrum. Drodzy widzowie, proponujemy Wam specjalne promocyjne ceny, pakiety rodzinne oraz akcje dla dzieci – wszystko po to, by po czasie zamknięcia kin ułatwić ponowne zacieśnianie więzi między mieszkańcami miasta i okolic a kinem z jego wyjątkową atmosferą.  

Kino po czasie zamknięcia z powodu pandemii wraca do życia. Filmy, których premiery wcześniej odwołano, w końcu trafiają na ekrany. Nareszcie możemy grać i mamy co grać. Kino stara się wrócić na normalne tory, choć wciąż jest to bardzo trudne. Filmy są, ekipa techniczna jest, obsługa kina też… ale gdzie jesteś Ty, drogi Widzu? Wierzymy, że gdzieś głęboko w sercu tęsknisz za kinem: za oderwaniem od rzeczywistości, zatopieniem się w ciemność sali, za momentem, w którym jesteś tylko Ty i opowieść na ekranie oraz za niezwykłą atmosferą, której nie mają żadne platformy VOD ani filmy w telewizji.

Aby zachęcić Cię jeszcze bardziej przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na październikowe spotkania w kinie. Projekt Jesień w Centrum to promocyjne ceny biletów - również w weekendy, pakiety rodzinne oraz akcje dla dzieci.  
Przez cały październik cena biletu na weekendowe seanse będzie wynosiła 13 zł. Przypominamy, że cały czas w naszym kinie mamy Tanie Poniedziałki i Tanie Środy (bilety 13 zł). W październiku tanio będzie także w soboty i niedziele.
Proponujemy również jesienne pakiety rodzinne - przy zakupie trzech biletów na dany seans, czwarty bilet będzie gratis.

Kino Centrum pamięta także o najmłodszych widzach. Zachęcamy Was do oglądania filmów, zbierania pieczątek i odbierania Kadeciaków – czyli słodkich maskotek, które kochają kino i fantastyczne przygody. Kadeciaki trafią w Wasze ręce po czterech obejrzanych filmach.

W październikowym repertuarze Kina Centrum są fantastyczne filmy, między innymi: ,,Jak zostać gwiazdą”, ,,Szarlatan”, ,,Banksterzy”, a dla dzieci i młodzieży ,,Czworo dzieci i coś”, ,,Solan i Ludwik – misja księżyc” czy ,,Tajemniczy ogród”.

Zapewniamy też, że w naszym kinie jest bezpiecznie: dezynfekcja, maseczki, zachowanie dystansu społecznego – stosujemy się do wszystkich wytycznych. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Was do Kina Centrum!


Joanna Sypniewska
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Szkolenie dla wolontariuszy schroniska dla zwierząt w Koninie
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie o po...
Mała książka - wielki człowiek w MBP w Koninie
Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjd...
Młodzieżowy Festiwal Teatralny „Strefa Gry” w Koninie
Festiwal adresowany jest do amatorskich teatrów, ...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ