CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
KidsSkating Konin #1/2019
Ania Szwacińska
Autor: Ania Szwacińska

KidsSkating Konin #1/2019

I stało się … rolkowe szaleństwo wróciło na ulice Konina. Dziś mali mieszkańcy naszego miasta spotkali się na pierwszym w tym roku KidsSkating Konin. Redakcja KoninDzieciom.pl po raz kolejny miała okazję obserwować i relacjonować to rodzinne i nietuzinkowe wydarzenie.
 

KidsSkating Konin #1/2019

 
… jak było dziś? Kolorowo, muzycznie, sportowo, słonecznie i słodko! A to wszystko za sprawą najbardziej rolkowego i zakręconego małżeństwa w naszym mieście. Asia i Kuba pokazują nam niezmiennie, że w Koninie nie ma czasu na nudę. Bohaterowie dzisiejszego wydarzenia z prędkością światła pokonali 6 kilometrową trasę. Z uśmiechem na twarzy i kaskiem na głowie (… bo bezpieczeństwo przede wszystkim) sunęli ulicami Konina przy dźwiękach muzyki. Wyruszyli z ulicy Spółdzielców, przejeżdżając obok kościoła pw. św Maksymiliana Kolbe... przez ulicę Kolejową i dalej obok PWSZ, kierując się w stronę McDonalds. Później już tylko przejazd przez centrum miasta... szybki zawrót na Rondzie Konińskich Cyklistów i powrót do miejsca startu.

Zastanawiacie się czy warto dołączyć to tej wesołej ekipy? Nie myślcie zbyt długo! Kolejny przejazd już niebawem. Doskonała zabawa gwarantowana!

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy tak pozytywnie zakręconej inicjatywy. Widzimy się w czerwcu!

A tych, którzy zaczynają dopiero swoją rolkową przygodę zapraszamy na zajęcia do Szkółki Rolkowej FreeRide
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Bonusowy KidsSkating Konin #6/2019
KidsSkating przejechał ulicami Konina.
KidsSkating Konin #6/2019 Bonusowy!
Zapraszamy na bonusową, nie planowaną wcześniej imprezę ...
KidsSkating Konin #5/2019
Rolkowa rodzina ostatni raz w tym sezonie wyruszyła ulic...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ