CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Komunia Last Minute w Skansenie Bicz

Komunia Last Minute w Skansenie Bicz

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany
wielu imprez rodzinnych i okolicznościowych...

Ostatni etap odmrażania gospodarki przypada na przełom maja i czerwca. Maj to również czas, w którym co roku organizowane były Komunie Święte. W tym roku rzeczywistość wygląda jednak inaczej, a konieczność odwołania planowanych na maj Komunii Świętych była dla rodziców trudnym doświadczeniem i dla wielu dzieci powodem nieopisanego smutku. Doskonale wiemy, że dla większości rodziców i dzieci Komunia Święta jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ich życiu. W tym roku byli oni zmuszeni odwoływać zaplanowane imprezy rodzinne lub wielokrotnie przekładać terminy spotkań i przyjęć komunijnych.

Niezależnie od indywidualnych opinii i ocen, po wielokrotnych zmianach terminów, debatach i analizach... w wielu parafiach w Koninie Pierwsze Komunie Święte ostatecznie się odbędą w najbliższych miesiącach, a ich organizacja ma uwzględniać nową rzeczywistości epidemiczną.


Komunie się odbędą... odbędą się więc i spotkania rodzinne i imprezy okolicznościowe, na których organizację w reżimie sanitarnym pozwolenie wydał również rząd w ogłoszonym już ostatnim etapie odmrażania gospodarki. Wielu rodziców boryka się więc z problemem organizacji spotkania w nowym terminie...

A jeśli i Wy macie podobny problem - podpowiadamy miejsce jak z bajki!

Komunia Święta w Skansenie Bicz

- Mamy świadomość, że zorganizowanie Komunii Świętych w tym roku było dość problematyczne... Zmiany terminów nie są przyjemną sprawą, jednak jak chyba każdy już wie, w końcu wracamy do normalności! Nasz kalendarz na rok 2020 powolutku się domyka, ale skontaktujcie się z nami, a na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. - zapewniają pracownicy Skansenu Bicz Family&SPA.

Dla wielu rodziców i dzieci przyjęcie komunijne wymaga specjalnej oprawy, kuchni dostosowanej do najmłodszych, a także wielu dodatkowych atrakcji, które zapewnią fantastycznie spędzony czas i trwałe wspomnienia. Wszystko to może zapewnić Wam Skansen Bicz.  W ofercie komunijnej Skansenu Bicz znajdziecie również między innymi zabawy z Animatorem na placu zabaw czy zwiedzanie mini ZOO.

To wyjątkowe święto może być w Skansenie Bicz
niepowtarzalnym dniem dla całej rodziny.Więcej informacji uzyskacie pod numerem telefonu 536 995 725 lub adresem e-mail biuro@skansenbicz.pl

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Skansen Bicz
Już od 20.11.2021r. zapraszamy Was na Jarmark Bożonarodz...
Glam & Rustic Wedding - Targi Ślubne w Skansen Bicz
Najnowsze, trendy, oryginalne, nieprzeciętne rozwiązania.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ