CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Konin Miasto Kobiet zaprasza do współpracy w kolejnej edycji projektu!

Konin Miasto Kobiet zaprasza do współpracy w kolejnej edycji projektu!

Już po raz 13. organizatorzy zapraszają mieszkanki i mieszkańców Konina do współpracy przy projekcie

KONIN MIASTO KOBIET

Tegoroczną, niełatwą edycję projektu zaplanowaliśmy w terminie od 05 do 13 marca 2021 r. – oczywiście zakładamy, że wszystko będziemy mogli realizować. - zapraszają organizatorzy i dodają - Bardzo prosimy o przesyłanie Waszych propozycji do kalendarium wydarzenia nie później niż do 27 stycznia 2021r.

KAŻDE POJEDYNCZE WYDARZENIE W RAMACH CYKLU KONIN MIASTO KOBIET MUSI MIEĆ SWÓJ FORMULARZ

Oznacza  to, że tyle ile zgłaszanych jest przez partnerów pojedynczych wydarzeń, imprez tyle samo musi spłynąć do organizatorów formularzyzgłoszeniowych. Te natomiast bezwględnie muszą być wypełnione KOMPUTEROWO i przesłane na adres r.rudowicz@ckis.konin.pl nie później niż do 27.01.2021 r.
 
W rubryce TYTUŁ należy wpisać wymyśloną nazwę imprezy lub wydarzenia. Prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza, po to, żebyśmy uniknęli błędów przy tworzeniu folderu reklamowego i promocji KMK 2021. Jednocześnie informujemy, że nadesłane, niewłaściwie wypełnione formularze i zgłoszone po terminie nie będą brane pod uwagę. - podkreślają organizatorzy i zapraszają do czynnego włączenia się w jedyny taki cykl wydarzeń dedykowanych kobietom z Konina i okolic.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Renatą Rudowicz pod powyższym adresem e-mail lub telefonicznie (63 274 66 06)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDZIECIE PONIŻEJ!

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Koncert pełen emocji w Muzeum Okręgowym w Koninie
Kolejne niezwykłe muzyczne podróże za nami! Tym r...
Wilczy Gang
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
"Złodziejaszki" na bulwarze
Japoński dramat „Złodziejaszki” otworzy cykl...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ