CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Konkurs plastyczny „Moje spotkanie z muzeum” w Koninie

Konkurs plastyczny „Moje spotkanie z muzeum” w Koninie

Muzeum Okręgowe w Koninie
Już po raz kolejny zapraszamy młodych, utalentowanych mieszkańców Konina i regionu konińskiego do udziału w konkursie plastycznym Moje spotkanie z muzeum.

Jesteście uczniami szkół lub przedszkoli z Konina i powiatu konińskiego? Podczas wizyty w muzeum coś szczególnie Was urzekło, wzruszyło, a może zaskoczyło? Czujecie, że rysunek lub malarstwo to dla Was najbardziej naturalna forma wyrażania emocji i utrwalania wrażeń? To znaczy, że to konkurs właśnie dla Was. Na prace przedstawiające wspomnienia z wizyty w muzeum – niekoniecznie tym konińskim – czekamy do 11 grudnia w Muzeum Okręgowym w Koninie. 

„Moje spotkanie z muzeum” to konkurs plastyczny, który już na stałe wpisał się w program Muzeum Okręgowego w Koninie. Jego popularność wśród dzieci i młodzieży wzrasta z każdą kolejną edycją. Z przyjemnością obserwujemy, jak bardzo angażują się nasi najmłodsi goście w przygotowanie prac konkursowych. Są one efektem dużej wyobraźni, talentu i pracowitości. Z drugiej strony, konkurs ten pozwala nam utrzymać stały, bliski kontakt z odwiedzającymi nas dziećmi. Dzięki temu wiemy, co robi na nich największe wrażenie i co jest dla nich najbardziej interesujące.  Wiedza ta jest pomocna w przygotowywaniu kolejnych wydarzeń edukacyjnych. Z dumą spoglądamy również na rozkwitające w naszych salach wystawowych młode talenty.

Z uwagi na zaostrzającą się sytuację epidemiczną, wprowadzamy zmiany w regulaminie konkursu plastycznego "Moje spotkanie z muzeum". Teraz prace konkursowe, inspirowane wizytą w muzeum - niekoniecznie naszym! - możecie nadsyłać także w formie skanów pocztą elektroniczną, na adresy iga.pawlak@muzeum.com.pl oraz muzeum@muzeum.com.pl. Pamiętajcie, że konkurs nie stawia żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o formę - może to być rysunek, kolaż, grafika komputerowa.

Konkurs jest otwarty dla uczniów wszystkich przedszkoli i szkół powiatu konińskiego i miasta Konina. Nie pozwólmy, by szaleństwo, które ogarnia świat, odebrało nam wszystko, co wartościowe. Czekamy na Wasze prace, nasze biura pękają od nagród, które chcemy Wam przyznać!

Na dzieła z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i dopiskiem KONKURS PLASTYCZNY 2020 czekamy do 11 grudnia. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę wykonaną dowolną techniką. 

Wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy odbędzie się w piątek, 18 grudnia, o godz. 12.00.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Źródło informacji: www.muzeum.com.pl
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Giełda Winyli i Płyt CD w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie
Giełda muzyczna to świetna okazja do zdobycia poszukiwan...
Oscarowy "Joker"na bulwarze
Zapraszamy na dobre kino w plenerze.
Kultowy "Miś" w plenerze
Zapraszamy na dobre kino w plenerze.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ