CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Mażoretki z Goliny zapraszają na zajęcia

Mażoretki z Goliny zapraszają na zajęcia

Mażoretki w Golinie to formacja, która działa w gminie już od ponad trzech lat. Jej skład się zmienia, ale niezmienne jest to, iż taniec w takiej formie przynosi uczestniczkom wiele radości.

Rekrutacja do golińskiej grupy wciąż trwa, więc jeśli myśleliście, że wasze dziecko przegapiło szansę na ciekawe i kreatywne zajęcia ruchowe – dzwońcie do Domu Kultury w Golinie, by dopytać o szczegóły pod numer telefonu: 500 – 432 – 836

Zajęcia z powodu pandemii były wstrzymane i wciąż nie odbywają się w takiej formie jak powinny, ale mażoretki od niedawna znów spotykają się regularnie. – Grupa spotyka się w każdy piątek na Hali widowiskowo – sportowej w Golinie o godzinie 15.00. Treningi pod czujnym okiem trenerki Justyny Tomczak trwają około 1,5 godziny. Warto podkreślić, że zajęcia są bezpłatne – mówi Damian Ciesielski, dyrektor Domu Kultury w Golinie. – Ze względu na okoliczności dziewczynek jest faktycznie mniej, ale nadal można się zgłosić. Zapraszamy dziewczynki  w wieku od 8-9 roku życia. Grupa ponownie zaczęła treningi ze względu na przygotowania związane ze świątecznym układem tanecznym.

W związku z tym, że wszelkie uroczystości są odwołane, występ mażoretek będzie zarejestrowany w postaci filmu i udostępniony w sieci.

Zdjęcia – Dom Kultury w Golinie
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań
Każdy mieszkaniec Polski ma obowiązek wypełnić formularz...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ