CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Mieszkańcy Konina i okolic tłumnie przybyli na Świąteczny spacer w jarmarkowym klimacie i odwiedzili Skansen Bicz
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Mieszkańcy Konina i okolic tłumnie przybyli na Świąteczny spacer w jarmarkowym klimacie i odwiedzili Skansen Bicz

W ostatni weekend listopada Skansen Bicz otworzył swoje bramy dla osób zwiedzających, zapraszając swoich gości na niezwykły...

Świąteczny Spacer w jarmarkowym klimacie


Frekwencja uczestników wydarzenia udowodniła, jak bardzo spragnieni jesteśmy relacji społecznych i wydarzeń o charakterze kulturalnym. 

Przestrzeń Skansenu Bicz wypełniła się muzyką, zapachem igliwia i przypraw korzennych tak charakterystycznych dla nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wypełnił ją również gwar i śmiech przybyłych gości, którzy swoją obecnością pokazali organizatorom jak ważne jest to dla nich wydarzenie i jak potrzebna inicjatywa.

Świąteczne dekoracje i zorganizowane stoiska z cateringiem i upominkami pomogły zdystansować się do otaczającej nas rzeczywistości, wprowadziły świąteczny nastrój, pomogły przywołać najpiękniejsze wspomnienia i stały się doskonałą okazją do drobnych i nieco większych zakupów. Na zorganizowanych stoiskach można było zakupić ekologiczne przetwory i wyroby, pachnący chleb, miody, łakocie, dekoracje świąteczne. Było pięknie i bardzo radośnie! Z niecierpliwością czekamy więc na następny weekend i kolejną odsłonę wydarzenia, który zaplanowany jest cyklicznie w każdą sobotę i niedzielę grudnia... aż do świąt! Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić Skansen Bicz tym razem, serdecznie zapraszamy Was więc w następny weekend! Polecamy Wam, bo to

MIEJSCE JAK Z BAJKI!

 
Zarówno spacer jak i jarmark zorganizowany był w poszanowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.
WIĘCEJ O WYDARZENIU PRZECZYTACIE >TUTAJ<
KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Skansen Bicz
Już od 20.11.2021r. zapraszamy Was na Jarmark Bożonarodz...
Glam & Rustic Wedding - Targi Ślubne w Skansen Bicz
Najnowsze, trendy, oryginalne, nieprzeciętne rozwiązania.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ