CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Mikołajki w Skansenie Bicz - moc atrakcji dla rodziców i dzieci z z Konina i okolicy!
Kamila Lorek
Autor: Kamila Lorek

Mikołajki w Skansenie Bicz - moc atrakcji dla rodziców i dzieci z z Konina i okolicy!

Takich atrakcji na mikołajki z pewnością nie spodziewali się rodzice i dzieci (nie tylko z Konina i okolicy) tłumnie przybyli na Spacer w Skansenie Bicz w jarmarkowym klimacie...

Mikołajki w Skansenie Bicz

...okazały się i dla nas czasem niezwykłych emocji, pięknych wspomnień i atmosfery iście świątecznej.

Sądząc po frekwencji i tablicach rejestracyjnych - organizatorzy wydarzenia z całą pewnością powinni cieszyć się z sukcesu! Kierowcy samochodów z Konina, Słupcy, Wrześni, Koła, Turku... a nawet Kalisza w miniony weekend poszukiwali wolnych miejsc parkingowych tekże poza obrębem kompleksu Skansen Bicz!

My wybraliśmy się na Mikołajki w Skansenie Bicz w niedzielne popołudnie... po zmroku oświetlona przestrzeń skansenu i pomieszczenia jarmarku z mnóstwem inspiracji na świąteczne prezenty i smakołyki prezentowały się jeszcze piękniej niż w zeszłym tygodniu. Pachniało igliwiem, goździkami, ciepłym chlebem, który pod pachą wrócił z nami do domu. 

Na dzieci czekał Mikołaj, który specjalnie dla nich wraz z fotograf zapraszał rodziców i dzieci do wspólnych zdjęć w przygotowanej na tę okoliczność aranżacji w urokliwej szklarni. Na wygłodniałych i spragnionych bardziej przyziemnych atrakcji czekał poczęstunek na wynos w formie cateringu.

Było pysznie, pięknie, świątecznie, rodzinnie i ciepło! Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w fantastycznym wydarzeniu dedykowanym całym rodzinom!

Jeśli nie mieliście okazji jeszcze odwiedzić Skansenu Bicz - serdecznie zapraszamy Was w następny weekend na cykliczne wydarzenie pt.

Świąteczny spacer w jarmarkowym klimacie

Który trwa w każdy weekend aż do samych świąt!
PS Wstęp i udział w świątecznym spacerze jest BEZPŁATNY, a wspomnienia bezcenne!
 

Więcej o Skansenie Bicz i jego atrakcjach poczytacie >>TUTAJ<<
KOMENTARZE
O AUTORZE
Kamila Lorek
Kamila Lorek
Od jakiegoś czasu zmagam się z „rolą życia” – jestem MAMĄ niezwykłej Dziewczynki, która przewartościowała moją rzeczywistość. Jej podporządkowałam swoje życie zawodowe i dla niej bardzo świadomie rezygnuję z niektórych aspektów życia społecznego – uwierzcie mi, jest warta każdych wyrzeczeń! Priorytetem jest dla mnie moja Rodzina i budowany wspólnymi emocjami i marzeniami Dom. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak moich doświadczeń zawodowych nie można opisać w kilku zdaniach. Wśród znajomych mam przydomek Zołza – i coś w tym jest. W wolnych chwilach latam na miotle, gotuję eliksiry i popełniam czary-mary, uważając żeby po raz kolejny nie spłonąć na stosie. Jestem zbudowana z kontrastów - lubię milczeć, ale jednocześnie zawsze muszę mieć „ostatnie słowo”. Wierzę w potęgę Ludzi i doświadczeń i uważam, że w życiu nic nie jest rolą przypadku i „zbiegu okoliczności” (w końcu jakoś tutaj trafiłam!). Fascynują mnie proste podróże do (nie)zwykłych miejsc i (nie)powtarzalne Spotkania z Ludźmi. Celebruję „drugie życie” przedmiotów, nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt i tupotu małych stóp oraz poranka bez kubka CIEPŁEJ kawy z ekspresu. Jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy odczarować to nieco smutne miasto i mamy realny wpływ na jakość życia nas i naszych Dzieci w Koninie!
PODOBNE WPISY
Żywy Skansen w Muzeum Okręgowym w Koninie
Muzeum Okręgowe w Koninie już po raz czwarty zaprasza na...
"Zemsta Słowian" w Skansenie Archeologicznym w Mrówkach
Motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia będzie zemsta...
II Edycja Wedding Open Day w Skansen Bicz
Otwieramy swoje drzwi dla Was, żebyście mogli choć na ch...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ