CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Mikołajkowa Rodzinna Gra Szkolna w konińskiej "DZIEWIĄTCE"

Mikołajkowa Rodzinna Gra Szkolna w konińskiej "DZIEWIĄTCE"

Korytarze szkoły wypełniły nie tylko kolędy świąteczne, ale przede wszystkim gwarne rozmowy, uśmiechy dzieci i członków rodzin, które przyjęły zaproszenie do naszej Gry-zabawy. Miło było zobaczyć Uczniów, Rodziców, Seniorów biorących udział w konkurencjach przygotowanych przez Zespół ds. Integracji Społeczności Szkolnej. Z czym mierzyli się uczestnicy? Ping-pongowy slalom, turniej wiedzy o Polsce, rodzinny łańcuch, matematyczne potyczki, strzał na bramkę, rysowanie serc, rzut do celu, układanie piramidy z kubeczków, zabawy sensoryczne. Ponadto w świetlicy szkolnej odbywało się bożonarodzeniowe zdobienie pierników oraz warsztaty handmade - wykonywano ozdoby, które na pamiątkę dzieci zabierały ze sobą do domów.

Organizatorzy cieszą się, że zaproszenie do udziału w Grze przyjęli także Rodzice wraz z dziećmi z Przedszkola nr 16 im. Jana Brzechwy z Konina.

Rada Rodziców przy SP 9 zadbała o ciepłe napoje i słodkości w kawiarence. Dzięki Rodzicom odbył się kiermasz przepięknych ozdób świątecznych.
"Państwa uśmiechy i pozytywne opinie są dla nas prawdziwymi powodami do zadowolenia! Dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia za rok!"
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Rozmowy słynnych matematyków ... tylko w konińskiej dziewiątce
Tales z Miletu, Pitagoras, a może Archimedes ... czyli r...
Dzień Wolontariusza w konińskiej "DZIEWIĄTCE"
Początek grudnia to czas, w którym słowo „w...
Nie bądź sknera, kup pampera
Cudowna inicjatywa konińskiej "dziewiątki".
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ