CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie rozpoczyna zapisy na warsztaty i do zespołów

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie rozpoczyna zapisy na warsztaty i do zespołów

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie od 2 sierpnia br. rozpoczyna zapisy na warsztaty i do zespołów w roku artystycznym 2021/2022

Rodzice dzieci chętnych, aby poznać tajniki gry na instrumentach, rozwijać się wokalno-muzycznie, plastycznie, teatralnie, tanecznie… mogą zapisywać udział w zajęciach swoich dzieci w sekretariacie MDK Konin osobiście bądź telefonicznie do 20 sierpnia lub do wyczerpania limitu miejsc.

Program warsztatów i zajęć dla dzieci w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie:

Pracownia plastyczna dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 18 lat

Na zajęciach dzieci i młodzież będą mogły poznawać i rozwijać swoje umiejętności malarskie oraz rękodzielnicze. Malowanie na płótnie, malowanie na tkaninach, metaloplastyka, malowanie na szkle, rysunek odręczny itp. - wszystko to czeka na uczestników zajęć plastycznych

Zajęcia taneczne Top Dance dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat

Na zajęciach dzieci poznają czym jest taniec nowoczesny, będą mogły rozwijać swój taneczny talent, a także zaprezentować wypracowane podczas spotkań układy taneczne w trakcie różnych imprez organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.

Zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat

Grupa teatralna ma na celu nie tylko zarazić dzieci miłością do teatru, ale także pokazać im czym jest teatr poprzez przygotowywanie spektakli, które będą zaprezentowane szerszej publiczności podczas różnych wydarzeń organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie.

Grupy wokalno-muzyczne dla dzieci w wieku od 5 lat

Zajęcia w zakresie pracy nad ciekawym repertuarem, różnicowanym pod względem: wieku, charakteru, tematyki oraz stylistyki muzycznej. Praca nad emisją głosu, dykcją, recytacją, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym oraz higieną głosu. Nauka śpiewu jest wspaniałym przeżyciem dla osób w każdym wieku i z różnym doświadczeniem muzycznym. Organizowane przez nas lekcje śpiewu są dowodem, że każdy, kto chce, może nauczyć się śpiewać. Do wyboru: - Dziecięcy zespół wokalny - Akademia wokalna, Wojownicy Światła , zajęcia indywidualne

Nauka gry na instrumentach dla dzieci w wieku od 7 lat

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, jak również dla tych, którzy pierwsze kroki w opanowaniu gry na wybranym instrumencie mają już za sobą. Nasza oferta obejmuje naukę gry na pianinie, keyboardzie lub gitarze.

Zajęcia recytatorskie dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat

Zajęcia w sposób przystępny – poprzez zabawę uczą prawidłowego mówienia, dykcji, emisji, interpretacji tekstu oraz szybkiej nauki na pamięć.

Zajęcia motoryczno-sensoryczne dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat

Na zajęciach dzieci przez dotyk, węch, dźwięk, wzrok  będą poznawać świat.

Akrobatyka dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat

Zajęcia mają na celu  podnoszenie sprawności fizycznej oraz  kontrolowanie ruchów ciała.

Zajęcia językowe We Speak English dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat

Program nauczania został opracowany dla dzieci, będących na I etapie edukacyjnym w klasach I-III, które rozpoczynają naukę języka angielskiego, ale i dla starszych, które poznały już podstawy językowe. Podczas zajęć dzieci maja możliwość wzbogacić słownictwo, poznać zasady gramatyczne, a także uczyć się przez gry i zabawy, ukazujące piękno nowego języka jak i kultury państw anglojęzycznych.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie lub pod numerem telefonu: 63 243 77 17.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Zapisy będą prowadzone do 20 sierpnia, bądź do wyczerpania miejsc. 

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ