CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Muzykoterapia i choreoterapia na warsztatach dla dzieci Fundacji Konin Dzieciom
Konin Dzieciom
Autor: Konin Dzieciom

Muzykoterapia i choreoterapia na warsztatach dla dzieci Fundacji Konin Dzieciom

Dzisiejsze spotkanie warsztatowe z cyklu bezpłatnych warsztatów rozwojowych Rodzinkowo... realizowanych przez Fundację Konin Dzieciom pełne było emocji i emocjonującej melodii, zabaw muzycznych i aktywności ruchowej. A wszystko to za sprawą działań arteterapeutycznych.
 

MUZYKOTERAPIA i CHOREOTERAPIA

...zagościły dzisiaj na warsztatach i porwały ich małych uczestników do swojego fascynującego świata pełnego dobrej zabawy, rytmu, emisji głosu i relaksu. Dzisiejsze spotkanie jednak jak zawsze rozpoczęła integracja uczestników warsztatów - to od niej bowiem zależy dalszy przebieg zajęć i dobre samopoczucie wszystkich członków grupy. Nie mogło zabraknąć też ćwiczeń emisyjnych, oddechowych, opartych na kontakcie oraz rytmicznych i uwrażliwiających. Jednak chyba najbardziej zaskakujący okazał się tzw. węzeł gordyjski - czy niemożliwy do rozwiązania? Nasi mali uczestnicy warsztatów mieli dzisiaj również okazję odrobinę pokrzyczeń i poskakać, wcielić się w rolę szamanów oraz odtańczyć... taniec mocy, siły i zwycięstwa.
Dziękujemy naszym wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i poświęcony na wspólną zabawę czas.

Zapraszamy na pozostałe zajęcia realizowane w ramach projektu Rodzinkowo. Organizatorem warsztatów jest Fundacja Konin Dzieciom. Warsztaty są współfinansowane ze środków Wojewody Wielkopolskiego.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ