CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Park linowy Leśny Raj w Ślesinie

Park linowy Leśny Raj w Ślesinie

Napoleona 15 B, 62-561 Ślesin
Będąc nad Jeziorem Ślesińskim lub planując wojaże w tej okolicy, nie sposób nie zajrzeć do Parku Linowego Leśny Raj w Ślesinie. Obiekt zlokalizowany jest w otoczeniu lasu tzw. Termów Ślesińskich, nieopodal jeziora i praktycznie w centrum Ślesina, oferując moc wrażeń spragnionym większych atrakcji i przygody „na wysokości”. Dosłownie około 30 minut jazdy samochodem od Konina czeka Was i Wasze pociechy wyśmienita i absolutnie bezpieczna zabawa w koronach drzew. 

Oferta kompleksu skierowana jest do dzieci i młodzieży powyżej 120 cm wzrostu oraz dorosłych – bez ograniczeń wiekowych. Znajdziecie tu 3 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności z przeszło 60 przeszkodami, które zapewniają niezapomniane wrażenia i doskonałą zabawę dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu kondycji i sprawności fizycznej. Jest tu trasa JUNIOR (rozciągająca się około 1,5 m nad ziemią) doskonała dla dzieci około 6-7-letnich, trasa AMATOR (6 m nad ziemią) o średnim stopniu trudności dla dzieci nieco starszych oraz trasa EKSPERT (bagatela 10 m nad ziemią!) dla osób zaawansowanych we wspinaczce i zabawie w tego typu miejscach.

Bezpieczeństwo uczestników zabawy gwarantuje pełna asekuracja – liny i uprzęże asekuracyjne, lonże i kaski oraz wcześniejsze profesjonalne przeszkolenie na trasie szkoleniowej. Jeśli Wasze Dzieci są mniejsze – nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić to miejsce ze znajomymi lub starszym rodzeństwem, bowiem na maluchy czeka tu bezpłatny plac zabaw.
Ceny biletów uzależnione są od wybranej trasy – wszystkie znajdziecie bezpośrednio na stronie internetowej obiektu...

>>KLIKNIJ TUTAJ<<


Park Linowy Leśny Raj

ul. Napoleona 15 B, 62-561 Ślesin


GODZINY OTWARCIA PARKU LINOWEGO LEŚNY RAJ

Aktualnie obiekt czynny jest w weekendy:
Sobota
12:00-20:00
Niedziela 
12:00-18:00

W przypadku chęci skorzystania w każdy INNY dzień z Parku Linowego min. 3 osoby organizator prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny: +48 665 025 555.


W okresie wakacji park linowy czynny jest: 
Poniedziałek - piątek 
11:00-19:00 o godz. 18:00 ostatnie wejście 
Sobota -niedziela 
10:00-20:00 o godz.19:00 ostatnie wejście
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ