CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Piazzolla zachwycił publiczność - Muzyczne Podróże MDK w Koninie

Piazzolla zachwycił publiczność - Muzyczne Podróże MDK w Koninie

To był niesamowity wieczór. Niezwykle nastrojowa muzyka Astora Piazzolli zabrzmiała w pięknym ogrodzie Muzeum Okręgowe w Koninie. Był to już trzeci występ z cyklu koncertów zatytułowanych „Muzyczne podróże z MDK”, który Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje razem z muzeum. Tym razem na scenie wystąpili muzycy Młodzieżowego Domu Kultury oraz tancerki Top Dance MDK Konin. Całość poprowadziła, pięknie opowiadając o muzyce mistrza Wiktoria Krakowska.

Na zagranie bardzo trudnej muzyki zdecydowali się muzycy poprowadzeni przez Szymona Wieczorkiewicza. Publiczność zachwyciły m.in. dźwięki niesamowitego wibrafonu czy akordeonu. Koncert na tyle się spodobał, że młodzi artyści musieli bisować. Niektórym utworom towarzyszył sugestywny taniec Kasi Łapaj, Agnieszki Łapaj-Lewandowskiej i Martyny Kulig.

Natomiast już 3 sierpnia oddamy się w świat jazzu. Electric Quartet Szymona Wieczorkiewicza zagra dla nas utwory m.in. Chicka Corei, Johna Patitucciego, Alaina Carona i Pata Metheny.

Skład zespołu: Jarosław Wiśniewski – saksofon tenorowy, Adam Wajdzik – perkusja, Michał Baranowski – piano, Szymon Wieczorkiewicz – gitara basowa.

Na zakończenie cyklu 10 sierpnia wystąpi TSA.

Wejście tylko na zaproszenia. Rezerwacje telefoniczne pod nr telefonu 63 243 77 17. Koncert odbędzie się z wszelkimi obostrzeniami sanitarnymi ! Liczba miejsce ograniczona !


Tekst: Biuro Prasowe MDK w Koninie
Fotografia: Mirosław Jurgielewicz

KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Popołudnie z Teatrem. Absolutnie straszny olbrzym
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza dzieci (od la...
Edukacyjne Konfrontacje - szanse i innowacje w/dla edukacji
Zapraszamy dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i...
Klaudia pokazała talent!
Klaudia Wadelska z zespołu tańca CODA z Konińskiego Domu...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ