CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Zakończenie roku w Przedszkolu Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi "Leszczynowa Górka"

Zakończenie roku w Przedszkolu Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi "Leszczynowa Górka"

Choć czerwiec to ostatni miesiąc edukacji przed wakacjami w Przedszkolu Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi "Leszczynowa Górka" bardzo wiele się działo!

Dzieci dzielnie kibicowały naszej drużynie na Euro2020. Starszaki brały udział w dniu pustej sali i cały dzień spędziły na przedszkolnym placu zabaw, gdzie odbyły się różne zajęcia, zabawy, poczęstunek składający się z owoców, słodkości oraz kolorowych kanapek.

Maluchy zakończyły swój pierwszy rok w przedszkolu na wspólnej zabawie. Z tej okazji otrzymały dyplomy z gratulacjami i słodki upominek. Wszyscy świetnie się bawili.

17 i 24 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie grup starszaków. Kolejny etap edukacji rozpoczną nasze przedszkolaki już od września. Dzieci przygotowały występ artystyczny, który mogły zaprezentować na żywo swoim bliskim. Było wzruszenie i wiele pięknych słów podczas pożegnania przez Panią Dyrektor i Wychowawczynie grup. Pani dyrektor przedszkola życzyła starszakom wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji, a Rodzicom siły i wiary w swoje pociechy. Dzieci także podziękowały dyrekcji, nauczycielkom, specjalistom oraz personelowi przedszkola za trud włożony w wychowanie i opiekę. Starszaki otrzymały dyplom ukończenia przedszkola oraz upominki.

Absolwentom przedszkola życzyliśmy wielu sukcesów w dalszej nauce, aby byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych, ale także żeby pamiętali, że nadal są dziećmi. Czerwiec zakończyliśmy życząc wszystkim...

bezpiecznych i pięknych wakacji!


Nauczycielki Przedszkola Nr10
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ