CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Poznajemy swoje talenty czyli kreatywny Dzień Kropki w Ósemce
Ania Szwacińska
Autor: Ania Szwacińska

Poznajemy swoje talenty czyli kreatywny Dzień Kropki w Ósemce

15 września... czwartek... czy to zwykły czy (NIE)zwykły dzień? Dla mnie to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dzień z cyklu THE BEST OF!
 
DZIEŃ KROPKI
 
I nie chodzi tu tylko o kolorowe, cudownie małe i duże kropki, które zdobią nasze koszulki i spodnie. Bo to tylko symbol ... dodatek do tego co najważniejsze!
 
DZIEŃ KROPKI to dla mnie dzień kreatywności, talentów i ... odwagi! 
 
To dzień, w którym my dorośli możemy pokazać tym małym istotom, że każdy z nich jest wyjątkowy. Że w KAŻDYM z nich drzemie talent, być może jeszcze nie odkryty. Wystarczy czasem go uwolnić, zachęcić do pielęgnowania, dodać otuchy i ... nie przeszkadzać w jego rozwijaniu. 
 
Uczniowie klasy II a z konińskiej Ósemki również celebrowali DZIEŃ KROPKI. Było kreatywnie, różnorodnie, zabawnie ... ale był to również czas na chwilę refleksji nad swoimi mocnymi stronami i talentami. Był czas na chwilę tak ważnego docenienia siebie i swoich osiągnięć. Uczniowie w tym dniu bawili się wspólnie przy czytaniu książki "Naciśnij mnie". Obejrzeli film o małej Vashti i jej kropce. Wypełnili kartę pracy nawiązującą do swoich talentów, osiągnięć i mocnych stron. Przez cały tydzień mogli także pokolorować według swojego pomysłu kropkę i spotkać się z nią w 3D z aplikacją Quiver. A na koniec sfotografować się w kropkowej fotobudce.
Nasz dzień możecie zobaczyć w fotorelacji poniżej.
KOMENTARZE
PODOBNE WPISY
Filmowe Poranki – Bing w Kinie Helios
Filmowa przygoda dla małych i dużych.
Zabawa sztuką. Jedna barwa - wiele odcieni
W konińskiej "Ósemce" zagościła sztuka.
Szykujcie się na nowy ElectroNOT z najlepszymi
BOKKA, RYSY, Skalpel, Boarding Pass– tak mocny muz...
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ