CENTRUM INFORMACJI DLA RODZICÓW
Projekt Aktywnie Zmieniaj Siebie oficjalnie rozpoczęty!
Ania Szwacińska
Autor: Ania Szwacińska

Projekt Aktywnie Zmieniaj Siebie oficjalnie rozpoczęty!

Każdy z nich jest inny, ale przyświeca im jeden cel ... ODMIENIĆ SWOJE ŻYCIE! Robert, Ola, Tristan, Nicole i Gabryś ... pięciu śmiałków w otoczeniu rodziny i przyjaciół rozpoczęło wczoraj wielką przygodę. 

AKTYWNIE ZMIENIAJ SIEBIE

Czasami człowiek chciałby coś zmienić w swoim życiu, lecz brakuje mu wiedzy, nie wie od czego zacząć. My wskazujemy mu drogę, pokazujemy możliwości, dajemy dostęp do wiedzy, dzielimy się doświadczeniem i pomagamy znaleźć w nim samym motywację do podjęcia działania w kierunku realizacji celu. - mówi dietetyk Marzena Pałasz. W projekcie uczestniczy wielu partnerów, którym bliska jest misja propagowania zdrowego stylu życia. Podczas trwania całego projektu uczestnicy będą pod opieką psychologa Marka Lemańskiego i dietetyk Marzeny Pałasz. Zdrowe nawyki żywieniowe i zmiana mentalna to dwa najważniejsze punkty projektu. O zdrowe i pyszne jedzenie zadba AM - catering dietetyczny, dostarczając uczestnikom pięć posiłków dziennie. W trakcie projektu wszyscy wezmą również udział w warsztatach kulinarnych. O formę całej piątki zadba Anna Gastoł z Fitness Club & Siłownia Central, a na taneczne chwile zaprosi Pole Dance Studio. Vele Bio - Kosmetyka zadba o ciało i zapewni chwilę relaksu. Metamorfozą uczestników zajmie się Sylwia Karczewska, która zadba o "spokojną głowę". Ewa Rybicka wyczaruje uczestnikom wspaniały make up. Przegląd szafy i wspólne zakupy to zadanie dla Osobistej Stylistki Magdaleny Turnickiej. Cudowną bieliznę dla uczestników zapewni salon Brafia. A całą zmianę w kadrze uchwyci Łukasz Kwieciński.
 
Inauguracja projektu odbyła się w gościnnych progach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Organizatorem projektu jest Akademicki Związek Sportowy. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny dla uczestników i opiera się na pełnej dobrowolności. 

Powodzenia! To Wasz czas! 
KOMENTARZE
Margo25.01.2020 godz: 15:31
Dziennikarze z LMu i wuefista z PWSZ... No sory, normalni ludzie nie są tacy medialni, czy po prostu prywata? Po co się chwalić wielkim przedsięwzięciem tylko dla znajomków? Żenada.
Monika25.01.2020 godz: 20:30
Do projektu mógł się zgłosić każdy... w ten sposób zostały wyłonione dwie super kobiety .. a wybierali internauci! Gratulacje dla wszystkich! Trzymam kciuki ... Walczcie o swoje marzenia i dajcie motywacje innym!
PODOBNE WPISY
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ
NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera
ZAMKNIJ